По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Miljardid - ''Ma luban, et ma muutun'' albumi esitluskontsert

Вт 15.12.2020 19:00 - Пт 18.12.2020 20:30
Описание событияСкрыть описание

Seoses COVID-19 viiruse levikuga jääb ära Miljardite 18.detsembriks planeeritud kontsert Tallinnas!

“Me kirjutasime ja salvestasime oma uue albumi lugusid rohkem kui aasta ning hetkel ei tundu selle tähistamine kontsertidega liitva ja positiivse sündmusena. Kindlasti tahame teiega kohtuda silmast silma ning kontserdisaalis, aga siis juba väiksemate piirangute ja mõnusama üldise atmosfääriga,” sõnas bändi laulja Marten Kuningas. 

Bänd pakub kõigile juba piletiostnutele asenduseks võimalust toetada artisti ning valida bändi e-poes endale sobiv fännitoode (CD, LP, T-särk). Asenduspaketiga toetamiseks palume inimestel kirjutada booking@madeinbaltics.eu ning Miljardite tiim edastab siis juba täpsema info. 

Kõigil, kes aga soovivad oma piletiraha tagasi saada, palume kirjutada tagasiost@piletilevi.ee

Piletiraha tagastamine algab 11. jaanuarist 2021.

Vabandame ebamugavuse pärast ning kohtume peatselt!

 
Ansambel Miljardid andis välja teise stuudioalbumi “Ma luban, et ma muutun”, mis on perfektseks helitaustaks tänasele maailmale. Bänd esitleb plaati kontserdiga 18. detsembril Alexela Kontserdimajas.
 
Albumilt “Ma luban, et ma muutun” leiab kuulaja üheksa eestikeelset lugu. “Eesti keel on minu meelest huvitavam, vähemuses on oma võlu ja jõud,” ütleb Marten Kuningas. Visuaalselt täiendab Miljardite muusikat Helmi Arraku ja Riina Varoli sürrealismimaiguline kujundus. 
 
Miljardite esimene, 2017. aastal ilmunud album “Kunagi Läänes” valiti 2018. aasta Eesti Muusikaauhindadel võitjaks lausa kolmes kategoorias - album pärjati nii Aasta Albumi, Aasta Debüütalbumi kui ka Aasta Rockalbumi tiitliga.

Сайт мероприятия: http://facebook.com/miljardid

События
Мероприятия не были найдены
Возврат Miljardid - ''Ma luban, et ma muutun'' albumi esitluskontsert ВозвратВозвратMiljardid - ''Ma luban, et ma muutun'' albumi esitluskontsert Eesti Rahva Muuseum, A-sissepääs, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Возврат Miljardid - ''Ma luban, et ma muutun'' albumi esitluskontsert ВозвратВозвратMiljardid - ''Ma luban, et ma muutun'' albumi esitluskontsert Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Загрузка...
Перезагрузить