logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Improteater IMPEERIUM ''Laval koos KAIT KALLIGA''

To 4.11.2021 19:00 - To 18.11.2021 20:45
13.90 - 15.90
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot
Improteater IMPEERIUM “Laval koos KAIT KALLIGA”
 
 
Improteater IMPEERIUMIGA astub lavale improviseerima armastatud näitleja, lavastaja ja stsenarist KAIT KALL, keda olete kohanud telesarjas “Naabriplika”, telesaates “Suur komöödiaõhtu”, stand up komöödias “Plaan B” ja mängufilmis “Päevad, mis ajasid segadusse”. Tema muhedat huumorit saab stsenaristina kuulda seriaalides “Papad mammad” ning “Alo”. Kait lõpetas 2011. aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia näitleja eriala ning tema hea komöödiatunnetus sobib improlavale nagu valatult.
 
Improteateatri koomiliste sketšide õhtu on etendus improteatri lühivormi mängudega – lühikesed improviseeritud sketšid, kus näitlejad pannakse ootamatutesse olukordadesse. Näha saab kohapeal sündivaid kaasahaaravaid stseene, humoorikaid tegelasi, lauluhitte jm. Etenduse kulgu saab iga pealtvaataja ise soovi korral suunata. Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas! Sobib ideaalselt improga esmatutvujale. Laval on antud õhtul valik impronäitlejaid koos muusiku ja külalisega.
 
Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud.
Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.
 
Uuri lisaks: improimpeerium.ee
 
Etendused 2021:
04.11. Tallinna Vaba Lava (väike saal)
17.11. Von Glehni Teater (suur saal)
18.11. Tartu Uus Teater (väike saal)
 
Etenduste algus kell 19.00 ning etendus kestab koos vaheajaga 1h ja 45min.
 
PILETIINFO:
Eelmüügist täispilet 15€/ sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär, inva) 13€
Kohapeal täispilet 17€ / sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär, inva) 15€
Piletid müügil Piletilevis ning tund enne algust kohapeal.
 
 
Etendustele pääsevad külastajad, kes:
* on Covid-19 vastu vaktsineeritud ja vaktsineerimiskuur on lõpetatud;
* on Covid-19 läbipõdenud;
* on teinud Covid-19 PCR testi ja tulemus on negatiivne. Test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja juures mitte varem kui 72h enne etenduse külastamist;
* on teinud Covid-19 antigeeni testi ja tulemus on negatiivne. Test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja juures mitte varem kui 48h enne etenduse külastamist.
 
Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!
 
Aitäh Eesti Kultuurkapital!
 
Tapahtumat
Tapahtumia ei löytynyt
Osta lippu Improteater IMPEERIUM ''Laval koos KAIT KALLIGA'' Improteater IMPEERIUM ''Laval koos KAIT KALLIGA'' Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Viro 13.90 - 15.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Improteater IMPEERIUM ''Laval koos KAIT KALLIGA'' Improteater IMPEERIUM ''Laval koos KAIT KALLIGA'' Von Glehni teatri suur saal, Viro 13.90 - 15.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Improteater IMPEERIUM ''Laval koos KAIT KALLIGA'' Improteater IMPEERIUM ''Laval koos KAIT KALLIGA'' Tartu Uus Teater, Lai 37, Viro 13.90 - 15.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Lataa uudelleen