logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Roman Viktjuk. Geniaalne huligaan / Роман Виктюк. Гениальный хулиган

Ti 14.12.2021 19:00
Vene Teater, Tallinn
16.20 - 35.90

“Roman Viktjuk. Geniaalne huligaan”

 

14. detsembri talveõhtu on Vene Teatris pühendatud mehele, kes oli julge, vaba ja imeliselt kauni teatri looja, Roman Viktjukile.

 

 

Tema looming – see oli läbi elu kestev performance…  Meisterliku lummuse loojana, edu soosikuna oli ta oli ta erakordselt särav inimene ja suur isiksus. Tema lavastustes tegid väljapaistvalt säravaid rolle kaasaja vene teatri kõige tuntumad näitlejad – Alissa Freindlich, Tatjana Doronina, Igor Kostolevski, Margarita Terehhova, Ljudmilla Maksakova, Jelena Obrastsova, Sergei Makovetski, Dmitri Pevtsov...

Skandaalselt kuulsaid Viktjuki proove unistati vaadata rohkem kui tema kuulsust kogunud lavastusi, aga igal tema esietendusel valitses jumaldamise atmosfäär. Meie teatrikülastajad teavad seda mitte ainult juttude põhjal – Roman Viktjukki kutsuti meelsasti Vene Teatrisse lavastama ning tema etendusi "Saadanasigidik" ja “Päikeseloojangu bulvar” saatis uskumatu publikumenu.

Koostööd Roman Viktjukiga meenutavad sel õhtul Vene Teatri näitlejad Tatjana Manevskaja ja teised.

Kahtlemata rõõmustab publikut ka kohtumisõhtu üllatus: lavale astuvad Roman Viktjuki teatri juhtivad näitlejad, kes on mänginud kõigis tema kuulsates lavastustes – Dmitri Bozin, Ljudmilla Pogorelova, Oleg Issajev ja teatri praegune peanäitejuht Deniss Azarov.

Kohtumisõhtu kavas on Ella Agranovskaja dokumentaalfilm “Geniaalne huligaan”. Filmis on jäädvustatud Roman Viktjuk tegemas proove Vene Teatris lavastusega “Päikeseloojangu bulvar”.

Film ei ole siiski prooviperioodi kroonika – kaamera fikseerib peategelast erinevates olukordades - kord on ta kirglikult rahulolematu, siis naljatleb, räägib liigutatult kolleegidest, kellega ta on koos töötanud, pritsib lavalt saali šampust ja – lahkub, öeldes hüvastijätuks:”Ainult teatris ei suuda surm võita, sest me tuleme publiku ette kummardama – surnud ei tõuse püsti ja ei oota aplausi”.

Samuti tutvustatakse selle filmi operaatori Nikolai Šarubini uut fotonäitust “Hetked. 110 episoofi kinooperaatori elust”.

Roman Viktjuk lahkus meie seast igaveseks. Aga 14. detsembri õhtu meenutab meile veel kord:”Ainult teatris ei suuda surm võita...”

 

 

Algus kell 19.

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Roman Viktjuk. Geniaalne huligaan / Роман Виктюк. Гениальный хулиган Ti 14.12.2021 19:00 Vene Teater, Tallinn 16.20 - 35.90
Hintatiedot
Suur saal
 
PILETIHINNAD: 17, 19, 22, 25, 28, 35 €
 
SOODUSTUSED (allahindlus ei kehti esietendus ja loožis kohtadele):
 
• Vene Teatri hooajakaardi omanikele kehtib soodustus 20% kuni 4 pileti ostul. (Müümiseks sisestada väljale Kaardi kood/lühend aknasse  ja vajutada nuppu “Kontrolli“)
• Partnerkaardi omanikele kehtib soodustus 15% kuni 2 pileti ostul. (Müümiseks sisestada väljale kood-"partnerkaart" /lühend aknasse  ja vajutada nuppu “Kontrolli“) 
• Puuetega inimesele koos saatjaga soodustus 50%. Broneeringuid teeb vaid Vene Teatri kassas
(tel. 6114911 või kassa@veneteater.ee)
Saalis on kohad liikumispuudega inimestele (ratastooliga liikujad) ning nende saatjatele. Kohad asuvad 9. reas.
Pileteid nendele kohtadele on võimalik osta Vene Teatri kassast: kassa@veneteater.ee  tel. +372 6114911
 
Tapahtumapaikka
Vene Teater, Tallinn
Vabaduse Väljak 5 Tallinn Põhja-Eesti Viro
Tapahtuman järjestäjä
Vene Teater SA
Vabaduse väljak 5 Harjumaa
+3726114962
kassa@veneteater.ee
Reg No: 90008666
Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Osta lippu Minu veetlev leedi /Моя прекрасная леди /Moja prekrasnaja ledi SuosittuSuosittuMinu veetlev leedi /Моя прекрасная леди /Moja prekrasnaja ledi Vene Teater, Tallinn, Viro 12.80 - 35.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Erik ja Anna. Armastuse kunst /Эрик и Анна. Искусство любить Erik ja Anna. Armastuse kunst /Эрик и Анна. Искусство любить Vene Teater, Tallinn, Viro 16.30 - 22.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Minu veetlev leedi /Моя прекрасная леди /Moja prekrasnaja ledi SuosittuSuosittuMinu veetlev leedi /Моя прекрасная леди /Moja prekrasnaja ledi Vene Teater, Tallinn, Viro 12.80 - 35.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Muinasjutt tsaar Saltaanist / Skazka o tsare Saltane / Сказка о царе Салтане Muinasjutt tsaar Saltaanist / Skazka o tsare Saltane / Сказка о царе Салтане Vene Teater, Tallinn, Viro 7.90 - 14.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Mrožek /Мрожек Mrožek /Мрожек Vene Teater, Tallinn, Viro 16.30 - 22.90
What's happening near you? Look at the map and find out!