logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: TRIO FELD

Pe 29.10.2021 20:00
Jazzklubi Philly Joes
8.90 - 12.90

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE

TRIO FELD

 Anna Regina Kalk - kitarr

Lenart Bozic - bass

Martin Surga - trummid

FELD on trio, mille liikmed kohtusid Saksamaal Weimaris asuvas muusikakõrgkoolis. Kollektiivi repertuaar on Anna Regina Kalki looming. Elektrikitarri, bassi ja trummide kooskõlas maalitakse eriilmelisi atmosfääre; kuuleb nii unistavaid helimaastikke kui käredaid dissonantse. Projekt FELD (saksa keeles põld) on oma nime saanud ilusatest vaadetest nii Setomaa põldudele kui ka Tüüringi niitudele. FELD on üks ilus ja avar koht, kus on palju mänguruumi.

Anna Regina Kalk on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli, õppinud Eesti Muusika ja Teatriakadeemias ning lõpetanud Franz Lizsti nimelise muusikakõrgkooli Weimaris.Ta on mänginud mitmetes projektides ja esinenud erinevatel festivalidel (nt Tudengijazz, Jazzkaar, Sõru Jazz, Internationales Jazzfestival Bern) ning hetkel täiendab ta end Berni muusikakõrgkooli magistrantuuris.

Martin Surga on Saksamaalt Krefeldist pärit trummar, kes mängib mitmetes erinevates jazz- ja crossover-projektides (Lamenta, Ophelia Ariadne & Ens jpt). Ta on mänginud big bandi projektides Ludwig Nussi ja Brenda Boykiniga ning osalenud mitmetel rahvusvahelistel meistrikursustel (Avishai Cohen, Jim Black, Zack Danziger jpt.). Hetkel jätkab ta oma magistriõpinguid Weimaris.

Lenart Bozic on Sloveeniast pärit aga Saksamaal elav bassimängija. Ta on hinnatud ansamblikaaslane paljudes erinevates projektides alates big bandist kuni jazz combodeni ning hetkel jätkab ka tema oma õpinguid Weimari muusikakõrgkoolis.

Kuula lähemalt: https://soundcloud.com/anna-regina-kalk

LISAINFO:

Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.

Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Vastavalt valitsuse korraldusele pääsevad kontserdile ainult inimesed, kes esitavad järgmised dokumendid:

kehtiv vaktsineerimistõend

või

kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend

või

negatiivne covid - 19 testi märkiv tõend. (PCR test kehtib juhul, kui see on tehtud mitte rohkem kui 72 h enne üritust ja antigeeni test mitte rohkem kui 48 h enne üritust)

ja isikut tõendav dokument.

Kuni 18 - aastased ei pea tõendeid esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument. (ID – kaart, õpilaspilet vms)

Dokumentide kontroll võib võtta tavalisest enam aega, siis palume võimalusel kohale saabuda varem, et vältida järjekordi ja kontserdi hilinemist.

Kultuurikeskuses palume järgida seniseid reegleid – desinfitseerida käsi ja hoida publikuruumides vahet teiste külastajatega.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

 

 

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: TRIO FELD Pe 29.10.2021 20:00 Jazzklubi Philly Joes 8.90 - 12.90
Hintatiedot
Täispilet 12 €
Sooduspilet 8 €
 
Kohapeal vastavalt 15 € ja 10 €
 
Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele
Tapahtumapaikka
Jazzklubi Philly Joe's
Vabaduse väljak 10 Tallinn Viro
Tapahtuman järjestäjä
Eesti Jazzliit MTÜ
Pärnu mnt 23-9 Tallinn 10141 Harjumaa
info@jazz.ee
Reg No: 80206483
Muut päivät Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Osta lippu Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: KARMEN RÕIVASSEPP KVARTETT Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: KARMEN RÕIVASSEPP KVARTETT Jazzklubi Philly Joes, Viro 8.90 - 12.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: TAMTAM Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: TAMTAM Jazzklubi Philly Joes, Viro 8.90 - 12.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: MODULSHTEIN UusiUusiJazzliit ja Philly Joe's LIVE: MODULSHTEIN Jazzklubi Philly Joes, Viro 8.90 - 12.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: ROBERT JÜRJENDAL ''SAJAHÄÄLNE KITARR'' Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: ROBERT JÜRJENDAL ''SAJAHÄÄLNE KITARR'' Jazzklubi Philly Joes, Viro 8.90 - 12.90
What's happening near you? Look at the map and find out!