logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: ROBERT JÜRJENDAL ''SAJAHÄÄLNE KITARR''

Pe 10.12.2021 20:00
Jazzklubi Philly Joes
8.90 - 12.90
Jazzliit ja Philly Joe's LIVE
ROBERT JÜRJENDAL „SAJAHÄÄLNE KITARR“
 
 
Robert Jürjendal – kitarrid, elektroonika
 
SAJAHÄÄLNE KITARR on Robert Jürjendali eksperimentaalne kitarriprojekt, mis sai alguse soolokontsertidega aastast 2013, kui ilmus tema esimene sooloalbum "Rõõmu allikas".
SAJAHÄÄLNE KITARR on ülesehituselt improvisatsiooniline ja hüpnootiline, avab kuulajate fantaasiamaailma väga erinevates suundades. Muusika on harmooniline, tervendava eesmärgiga, vältides teravaid vastandumisi. Kontsertprogrammi aluseks on Robert Jürjendali teemad tema sooloplaatidelt ja nende vaba ja heliliselt mitmekülgne arendus.
 
Robert Jürjendal on eesti kitarrist ja helilooja, ansambel Weekend Guitar Trio üks asutajatest. On välja andnud 4 sooloplaati ja teinud koostööd tuntud eesti ja välismaa artistidega (Tõnis Mägi, Riho Sibul, Tim Bowness, Jon Durant, Colin Edwin, Arve Henriksen jpt.) Kirjutanud muusikat erinevatele ansamblikoosseisudele, kooridele, teatrietendustele ja paljudele dokumentaalfilmidele. Aastast 2015 kureerib Tallinna Kunstihoone kontserdisarja "SOOLO". Aasta Muusik 2016.
 
LISAINFO:
 
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.
 
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
 
Kontserdile on oodatud vaktsineerimiskuuri läbinud, viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbi põdenud või kehtiva negatiivse testitulemusega publik
 
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.
 
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: ROBERT JÜRJENDAL ''SAJAHÄÄLNE KITARR'' Pe 10.12.2021 20:00 Jazzklubi Philly Joes 8.90 - 12.90
Hintatiedot
Täispilet 12 €
Sooduspilet 8 €
 
Kohapeal vastavalt 15 € ja 10 €
 
Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele
Tapahtumapaikka
Jazzklubi Philly Joe's
Vabaduse väljak 10 Tallinn Viro
Tapahtuman järjestäjä
Eesti Jazzliit MTÜ
Pärnu mnt 23-9 Tallinn 10141 Harjumaa
info@jazz.ee
Reg No: 80206483