logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Efterklang (DK) live

La 23.10.2021 18:00
Kino Sõprus, Tallinn
Taani indiebänd Efterklang esineb oktoobris Tallinnas Kino Sõpruses

Eesti publiku südamed võitnud Taani bänd Efterklang külastab 23. oktoobril taas Tallinna oma tulevase albumi Euroopa tuuri raames. Piletid hinnaga 29–39 eurot Kino Sõpruses toimuvale kontserdile on müügil Piletilevis.
 
Aastatuhande vahetusel Taanis kolme lapsepõlvesõbra Casper Clauseni, Mads Braueri ja Rasmus Stolbergi poolt asutatud ansambli nimi tähendab taani keeles "mälestust" või "järelkaja". Bänd on varem Tallinnas esinenud menukate kontsertidega Von Krahlis ja Kadrioru lossi Lilleaias ning jõudnud Eestisse ka oma teise projektiga Liima. 
 
Efterklangi atmosfääriline kõla ja elektroakustilised eksperimendid on toonud neile võrdlusi nii Sigur Rósiga kui ka biitlitega ning nende muusikalisteks mõjutajate seas on nii Talk Talk, Animal Collective, Xiu Xiu ja Arvo Pärt kui ka filmimaailma meistrid Werner Herzog ja David Lynch. Nende loomingus on kõlanud keelpillid, puhkpillid, koorid ja Põhjanaba lähedal hüljatud kummituslinnas salvestatud väljahelidest komponeeritud pisikesed indisümfooniad. Efterklangi osalusel on valminud kaks hinnatud muusikadokumentaali ning nad on välja andnud viis kauamängivat albumit, millest viimast "Altid Sammen" (2019) esitles bänd väljamüüdud saalides Hamburgi Elbphilharmoniest Londoni Barbicanini. 
 
Muusikaportaal Pitchfork on esile tõstnud nende muusika melodramaatilist, filmilikku laengut ja majesteetlikkust: “Efterklangi muusikas on hetki, mil nad on mõjunud maailma võimsama popansamblina.”
 
Efterklangi peamiseks tunnusjooneks on aga raugematu seiklusjanu ja uudishimu ning soov muuta iga esinemine mitte lihtsalt meeldejäävaks etenduseks, vaid kordumatuks kogukondlikuks kogemuseks. Nagu ka Eesti publik on korduvalt kogenud, siis esinemisest Efterklangile ei piisa – nende soov on luua muusika kaudu tõeline ühtekuuluvustunne.
 
Efterklangi kontsert 23. oktoobril Tallinnas Kino Sõpruses saab teoks bändi tänavu ilmuva kuuenda stuudioalbumi Euroopa tuuri raames. 

Kontserdi piletid on müügil Piletilevis. Esimesed 30 piletit maksavad 29 eurot, edaspidi 39 eurot.

Kontserdi korraldavad Shiftworks OÜ ja agentuur Damn.Loud.
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka  
Efterklang (DK) live La 23.10.2021 18:00 Kino Sõprus, Tallinn
Hintatiedot
Doors: 18:00
 
Entrance to the event with
a) Digital COVID certificate proving vaccination or recovery from coronavirus 
b) Negative PCR test result in the last 72 hours
c) Certified negative rapid test result from a local pharmacy.
Tapahtumapaikka
Kino Sõprus, Tallinn
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Viro
Tapahtuman järjestäjä
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee
Reg No: 10844006