Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Meie kontaktandmed

Piletilevi kontor
Telliskivi 60A, hoone C1, Vaba lava maja, Tallinn 10412
E-mail: info(ät)piletilevi.ee
Tel. +372 6659 534
Äriregistri kood 10568581

KMKR nr. EE100562668

Lahtiolekuajad:
Seoses eriolukorraga töötab Piletilevi kodukontoris!

Piletilevi kontor on klientide teenindamiseks suletud kuni olukorra muutumiseni!

Ühtegi üritust kuni 30.04 ei toimu. Ürituste edasilükkamise ja piletite tagasiostuga seotud informatsiooni leiate www.piletilevi.ee teie ürituse infost.

Vastavalt jõudlusele vastame e-kirjadele aadressil info@piletilevi.ee
Tel: 66 595 34

Piletilevi müügipunkt Solaris Keskuses
Estonia pst. 9, Tallinn
Tel. +372 6248 032

Lahtiolekuajad:
Seoses eriolukorraga on Solaris keskuse müügipunkt suletud. 
Infotelefon avatud kell 9.00-21.00.

Piletilevi müügipunkt Tartu Kaubamajas
Riia 1, 51004, Tartu
email: tartukaubamaja(ät)piletilevi.ee

Tel. +372 6659 919

Lahtiolekuajad:
Seoses eriolukorraga on Tartu Kaubamaja müügipunkt suletud. 
Infotelefon avatud kell 9.00-21.00.

Inimesed

 
Juhataja 
Jaanus Beilmannjaanus@piletilevi.ee
Juhiabi 
Kersti Uudekersti@piletilevi.ee
Müügisekretär 
Kristi Aunapinfo@piletilevi.ee
Müügisekretär 
Kerlin Reiljaninfo@piletilevi.ee
  
MÜÜGIOSAKOND: 
Müügijuht 
Hanna Jõgishanna@piletilevi.ee
Müügispetsialist 
Juliana Nurkjuliana@piletilevi.ee
Projektijuht 
Kaire Taberlandkaire@piletilevi.ee
Projektijuht 
Kert Ritsokert@piletilevi.ee
Projektijuht 
Ksenja Ponomarjova ksenja@piletilevi.ee
Projektijuht 
Olga Prokofjevaolga@piletilevi.ee
  
PILETIMÜÜGIPROGRAMMI ADMINISTRATSIOON: 
Peaadministraator 
Kristina Dragunkristina@piletilevi.ee
Administraator 
Maria Roosilehtmaria.roosileht@piletilevi.ee
Administraator 
Ulla Tõnisteulla@piletilevi.ee
Arenduse koordinaator, andmekaitse spetsialist 
Ülle Lobjakasylle@piletilevi.ee
Arenduse projektijuht 
Laura Lobjakaslaura@piletilevi.ee
Arendaja, arenduse projektijuht 
Paul Vasemägipaul@piletilevi.ee
Tarkvara administraator  
Kristiine Pärnakristiine@piletilevi.ee
  
TURUNDUS- JA REKLAAMIOSAKOND: 
Turundusspetsialist 
Meril Beilmannmeril@piletilevi.ee
Turundusassistent 
Irina Moiseenkoirina@piletilevi.ee
  
RAAMATUPIDAMINE: 
Finantsjuht 
Viivika Iklaviivika@piletilevi.ee
Vanemraamatupidaja 
Triin Kalmutriin@piletilevi.ee 
Raamatupidaja 
Pillerin Maninenpillerin@piletilevi.ee 
Raamatupidaja 
Anne Krõmananne@piletilevi.ee
Raamatupidaja 
Kadri Niinemaakadri@piletilevi.ee
  

TEHNIKAOSAKOND: 
 
Tarkvaraarendaja  
Jan Treierjan@piletilevi.ee
IT toe juht 
Hanna Jairushanna.jairus@piletilevi.ee
Tehnilise toe spetsialist  
Rauno Murakas

rauno@piletilevi.ee

Tehnilise toe spetsialist 
Anet Kivirandanet@piletilevi.ee