logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

MM 2022 valikturniir/EESTI - VALGEVENE

R 8.10.2021 21:45
A. Le Coq Arena
5.90 - 15.90

Meeste koondise oktoobrikuu esimeses kodumängus minnakse vastamisi Valgevenega, kes on Eestile juba tuttav vastane. Seni on mängitud kui võrdne võrdsega. Läbi ajaloo on vastamisi mindud üheksal korral, kui mõlemal koondisel on kirjas neli võitu ning üks vastasseis lõppes viigiliselt. Meeleoluka mängu eel avatakse festivaliala 3 tundi enne avavilet, staadion 2 tundi enne avavilet. Festivalialal saab kuulda kodumaist muusikat, toimuvad mängud, tehakse näomaalinguid ja avatud on erinevad toitlustuspunktid.

 

Mäng korraldatakse kooskõlas Eestis kehtivate koroonaviiruse reeglitega, mis tähendab, et kõik staadionil viibijad peavad esitama kehtiva COVID tervisetõendi. Palume arvestada, et rahvusvaheliste turvareeglite tõttu peavad kõik piletid olema isikustatud (ees- ja perekonnanimi, e-post, telefon).

 

 

NB! Praeguse seisuga on lubatud staadionile koos osalejate, korraldajate ja pealtvaatajatega kokku 12 000 inimest. Kui valitsus peaks seda numbrit vähendama, siis pääsevad staadionile inimesed pileti ostmise ajalises järjekorras. Näiteks kui uus piirarv saab olema 8000, siis pääsevad staadionile esimesed 7000 piletiostjat, kellele lisanduvad korraldajad ja osalejad (umbes 1000). Mida varem pääsme soetad, seda suurem tõenäosus on ka piirangute karmimaks muutudes staadionile pääseda.

 

MEELESPEA

 

Mängule pääsemiseks on kohustuslik näidata sissepääsus ette kehtiv COVID tervisetõend, mille saab allalaadida digilugu.ee lehelt. Tõend tähendab, et oled kas:

vaktsineerimiskuuri lõpetanud (kehtib kuni üks aasta peale vaktsineerimise lõppu, kusjuures viimasest doosist peab olema möödas tootja poolt märgitud aeg);

COVID-19 haiguse läbi põdenud (kehtib kuni 6 kuud peale läbipõdemist);

andnud COVID-19 negatiivse PCR testi (mitte rohkem kui 72 tundi enne üritusel osalemist);

andnud negatiivse COVID-19 antigeeni testi (mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel osalemist), mille tulemus kajastub digiloos. Confidos kiirtesti aja broneerimiseks saab kasutada sooduskoodi: EESTI_VALGEVENE (hind 17 eurot testi kohta). Aja testimiseks saab broneerida: https://www.confido.ee/koroonaviiruse-testimine/

Alla 18-aastastelt lastelt digitaalset COVID-tõendit ei küsita ja testi ei pea tegema, alates 18. eluaastast tuleb  teha antigeeni kiirtest. Seda juhul, kui ei ole haigust viimase 6 kuu jooksul läbipõetud või pole vaktsineeritud.

NB! A. Le Coq Arenal kõrval asuvas EJLi jalgpallihallis on avatud kiirtestimise võimalus (maksumus 10 eurot) mängupäeval alates 3 tundi enne avavilet kuni 30 minutit enne avavilet. Kogu testimise protseduuri läbimiseks tuleb varuda minimaalselt 30 minutit, järjekordade tekkimisel võib protseduur võtta oluliselt kauem. Testimise soovi korral tuleb vastav valik teha koos piletiostuga. Kohapeal tehtav test annab õiguse vaid mängu külastuseks ja tulemust digiligu.ee lehele ei märgita.

 

Festivalialalt staadionile saab siseneda ühe korra. See tähendab, et staadionilt välja minnes enam sama piletiga siseneda ei saa.

 

Võta kaasa isikut tõendav dokument, et seda vajadusel väravas koos piletiga näidata.

 

Ole varakult kohal, sest nii väldid järjekordi ja saad hoida turvalist distantsi teiste pealtvaatajatega. Arvesta, et seoses COVID tervisetõendi kontrolliga võtab staadionile sissepääs tavapärasest märgatavalt kauem aega.

 

Tule staadionile jala või jalgrattaga (avatud rattaparkla!). Autoga tulles varu aega ja arvesta, et staadioni läheduses ei ole võimalik autoga parkida.

Riietu vastavalt ilmastikule. Jäta oma söök ja jook koju.

Piletite edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma Eesti Jalgpalli Liidu nõusolekuta keelatud. Eesti Jalgpalli Liidul on õigus tühistada edasimüüdud piletite kehtivus.

Sündmuse koduleht: http://www.jalgpall.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
MM 2022 valikturniir/EESTI - VALGEVENE R 8.10.2021 21:45 A. Le Coq Arena 5.90 - 15.90
Hinnainfo
Küljetribüüni pilet 15 €

Küljetribüüni sooduspilet 13 €

Otsatribüüni pilet 13 €

Otsatribüüni sooduspilet 11 €

Sooduspiletid kehtib 2003.­-2014. aastal ja 1956. aastal või varem sündinutele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). 2015. aastal ja hiljem sündinute pääse maksab 5 €.

Piletid müügil ainult internetipoes.
 
Ratastooliga staadionile sisenemiseks palume ühendust võtta e-posti teel ylli@jalgpall.ee või telefonil 6117 075.

NB! Vastavalt FIFA ja UEFA reeglitele ei ole praeguse seisuga lubatud külalisvõistkonna poolehoidjatel staadionile siseneda.

NB! According to current FIFA and UEFA regulations away team supporters are not allowed to enter the stadium.

Toimumiskoht
A. Le Coq Arena
Jalgpalli 21 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Jalgpalli Liit
Jalgpalli 21 Tallinn Harjumaa
6279960
efa@jalgpall.ee
reg.nr: 80091598
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet NAISTE MM-VALIKMÄNG EESTI - WALES NAISTE MM-VALIKMÄNG EESTI - WALES Pärnu Rannastaadion, Eesti 3.90 - 5.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Neidude U17 EM-valikturniir MOLDOVA - EESTI UusUusNeidude U17 EM-valikturniir MOLDOVA - EESTI A. Le Coq Arena, Eesti 3.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Neidude U17 EM-valikturniir EESTI - PÕHJA-MAKEDOONIA UusUusNeidude U17 EM-valikturniir EESTI - PÕHJA-MAKEDOONIA A. Le Coq Arena, Eesti 3.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Neidude U17 EM-valikturniir EESTI - UKRAINA UusUusNeidude U17 EM-valikturniir EESTI - UKRAINA A. Le Coq Arena, Eesti 3.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet MM 2022 valikturniir/EESTI - WALES PopulaarnePopulaarneMM 2022 valikturniir/EESTI - WALES A. Le Coq Arena, Eesti 5.90 - 24.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!