logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Laste muusikaline etendus ''Väike nõid'' baseerub O.Preussleri muinasjutul. / Narva Ooperipäevad 2021

P 5.9.2021 12:00
Kreenholmi Manufaktuuri ooperitelk

Hea kultuurisõber!

Narva Ooperipäevade külaliseetendus „Väike nõid“ (Peterburi Music Hall) jääb ära seoses keerulise koroonaolukorraga Venemaal. Sealsed kõrged nakatumisnäitajad ei võimalda paraku Peterburi teatritrupil ohutult Eestisse reisida.

Soovijatelt ostetakse piletid tagasi või vahetatakse ringi kuni 4. septembrini (kaasa arvatud). Pileti vahetusest või tagasiostu soovist andke palun teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkige enda tellimusenumber ning info, kas soovite raha tagasi saada või tulla teisele etendusele. Tavapileti omanikud saavad pileti tagastada või vahetada kõikides Piletilevi müügipunkides, välja arvatud Circle K teenindusjaamades ja Viru Keskuse müügipunktides.

Narva Ooperipäevade programmist soovitame vaatamiseks kogupereetendusi:

12. septembril kell 12.00 - Ameerika helilooja Lee Hoiby kammerooper lastele "Bon appétit!" Etendus on inspireeritud USA legendaarsest telekokast Julia Childist (temast on vändatud ka Hollywoodi film „Julia ja Julie“), kes seekord õpetab vaatajaid küpsetama prantsuse šokolaadikooki. Etenduse jooksul kook valmibki ning kõik, kes kohal, saavad päriselt tüki kooki. Kõigile jagub ja see maitseb jumalikult. Etendus jõuab Narva külalisetendusena Reykjavíki Ooperipäevade meeskonna poolt.

12. septembril kell 13.00 - Sergei Prokofjevi muusikaline muinasjutt „Petja ja ja hunt“, millega festival Narva ooperipäevad tähistab kuulsa helilooja 130. sünniaastapäeva. Igihaljas lugu, mida ilmselt kõik vanemad ja vanavanemad oma lapsepõlvest mäletavad, tutvustab helgel ja rõõmsal viisil lastele muusikalisi instrumente: linnukest annab edasi flööt, parti oboe, vanaisa fagott, kassi klarnet, hunti trompet, Petjat keelpillid. Kuulates muusikat tunnevad lapsed ära kõik muinasjutu tegelased. Loo toovad vaatajateni lavastaja Neeme Kuningas, jutustaja Irina Svensson ning Narva Linnaorkester Anatoli Štšura juhatusel.

Narva Ooperipäevad toimuvad 2.-12. septembrini. Kavas on Puccini, Rossini, Beethoven, jazz, ooper ja muusikateater. Koostöös SA Narva Muuseumiga toimuvad ka Kreenholmi territooriumil giidiga ekskursioonid ning külastajatele on avatud teatrikohvik. Loe festivali kohta lähemalt narvaopera.ee.

P. 5. September 2021 kell 12.00 Kreenholmi Manufaktuuri ooperitelk Muusikal “Väike nõid” baseerub O.Preussleri muinasjutul. Peterburi Music Hall Muusika: Anton Andrejev, seade: Timofey Maslov.  http://musichallspb.ru/en/afisha/muzykalnyy-spektakl-dlya-detey-zlyuchka/1674

Muusikal “Väike nõid” baseerub O.Preussleri muinasjutul. Peterburi Music Hall

Muusika: Anton Andrejev, seade: Timofey Maslov.

Sobib lastele vanuses 6+ ja nende vanematele.

Etendus on vene keeles. 

http://musichallspb.ru/en/afisha/muzykalnyy-spektakl-dlya-detey-zlyuchka/1674

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Laste muusikaline etendus ''Väike nõid'' baseerub O.Preussleri muinasjutul. / Narva Ooperipäevad 2021 P 5.9.2021 12:00 Kreenholmi Manufaktuuri ooperitelk
Hinnainfo
Tavapileti hinnad:
Täispilet 7 €
Õpilane, tudeng, pensionär 4 €
 
VIP pileti hinnad:
Parim vaade lavale; esimesed 11 rida saalis.
Täispilet 9 €
Õpilane, tudeng, pensionär 6 €
 
Soodustuse saajatel palume esitada soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).
 
Sobib lastele vanuses 6+ ja nende vanematele.
Etendus on vene keeles.
 
 
 
 
Toimumiskoht
Kreenholmi Manufaktuur
Joala 21 Narva Eesti
Sündmuse korraldaja
ContempArt MTÜ
Ehitajate tee 13 Tallinn Harjumaa
info@narvaopera.ee
reg.nr: 80379752