logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Marina Devjatova ja show-ballett ЯR-dance / Марина Девятова и шоу-балет ЯR-dance ''Русская душой'' (19.02.21 asendus)

L 19.2.2022 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Lugupeetud külalised, 
Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud piirangutega lükkub 19.02.2022 toimuma pidanud Marina Devjatova ja show-ballett ЯR-dance kontsert (19.02.21 asendus) 2022. aastal uuele kuupäevale.

Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.

Täpne kuupäev on selgitamisel, palun jälgige infot sündmuse lehel Piletilevis. PDF-piletite omanikud saavad eraldi meili uue kuupäeva kohta.

Kõigi küsimuste korral palun võtke ühendust otse korraldajaga: arteplusou@gmail.com

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Marina Devjatova kel on klassikaline muusiku haridus, on lõpetanud Gnesini nimelise Muusika Akadeemia. Peale selle, et ta esitab vene rahvalaule ja romansse on Marina suurepärane Vene kultuurisuursaadik maailmas.

Marina Devjatova on eheda rahvakultuuri tõeline esindaja.Tema loomingu kohta on õeldud,et see on südamlik ja tuleb kogu hingest. Ja ka lauljanna ise on veendunud et rahva poolt loodud lauludesse on sajandite jooksul pandud kõik see,mis on tähtis rahvale - mõtted,vaated,traditsioonid ja rahvale olulised sündmused sealhulgas tõe ja moraali põhimõtted.

Juba nooruses otsustas Marina Devjatova,et tahab esitada just nimelt rahvalaule. Armastuse nende laulide vastu sai ta oma isalt Vene fõderatsiooni rahvakunstnikult Vladimir Devjatovilt.

"Oli aeg kui venelaul oli vajunud unustuse hõlma justkui hüljatud, kuid tema hingelisust ja isegi ravivat toimet on võimatu alahinnata, Ta elab juba sajandeid ja jätkab eksisteerimist ka pärast meid. Meile teiega on vene laul sõnumiks tulevastele põlvedele meie elust, traditsioonidest,kommetest, kogu rahva kultuurist. Ja need ei ole lihtsalt sõnad. Vaadake natuke ajalugu-meie esivanemad saatsid meile sõnumi neis lauludes oma elust. Tänu vanadele romanssidele ja lauludele õpime me ajalugu" on Marina Devjatova kindel.

Marina Devjatovat võetakse vastu suure armastusega maailma eri paigus. Talle aplodeerisid saalid Saksamaa, lItaalias, Pranstsusmaal, Bulgaarias, Lätis, Eestis, Ameerikas, Lõuna Koreas, Hiinas, Laoses, Vietnamis ja Mongoolias.Ta laulis Inglismaa kuninganna Elisabeth II ja tema perekonnale.

Iga artisti soolokontsert kujunes kui triumfiks hingele. Elav esitus,vapustavad muusikud ja särav šou see kõik toimub ühe hingetõmbega ja ennast unustavalt!

2013. aasta detsembris tähtistas Marina oma 30. juubelt suure kontserdiga Moskva kontserdisaalis "Rossija". 2014. aasta novembris toimus täissaalile Estraadi Teatris tema loomingulise tegevuse 15.aastapäeva tähistamine.

Lisainfo: belessa.art@gmail.com, 58058924

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Marina Devjatova ja show-ballett ЯR-dance / Марина Девятова и шоу-балет ЯR-dance ''Русская душой'' (19.02.21 asendus) L 19.2.2022 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Hinnainfo
Piletite hinnad 18€-49€ (sõltuvalt istekohast)
 
Piiratud nähtavusega kohad asuvad I rõdul 2. reas kohad 1-8 ja 31-38.
 
Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügisolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.
 
Sissepääs avatakse 18:30
Ürituse kestus 2h 15min, ühe vaheajaga (20min)
 
Filmimine/pildistamine ei ole lubatud!
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Arte Plus OÜ
Paldiski mnt 169-26 Tallinn 13518 Harjumaa
58058924
belessa.art@gmail.com
reg.nr: 14060796
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud Jevgeni Djatlov ja Akadem-kvintet / Евгений Дятлов и ансамбль Акадэм-квинтет (10.01.21 asendus) PeatatudPeatatudJevgeni Djatlov ja Akadem-kvintet / Евгений Дятлов и ансамбль Акадэм-квинтет (10.01.21 asendus) Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!