Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Arvo Pärt PASSIO / Vox Clamantis, Kammerkoor Kolm Lindu, solistid

L 4.4.2020 19:00
Jaani kirik, Tallinn
Hea külaline
 
4. ja 5. aprillil 2020 toimuma pidanud "Passio" kontserdid jäid seoses eriolukorra ära.
 
Kui soovite toetada korraldajat sellel raskel ajal, siis palume tagasiostu soovi mitte avaldada. Kõik piletid, mis peale 20.05.2020 ei ole tagasiostetud lähevad automaatselt korraldaja toetamiseks.
 
Internetist ostetud piletid ostetakse tagasi kuni 20. mai.2020 aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus tooge välja ka oma tellimusenumber.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamades ning Viru Keskuse müügipunktis.
Tagasiostu saab teha siis kui ürituse staatus on Tagsiost ja tagasiost on avatud.
 
Peatse kohtumiseni, olge terved!
 
Lugupidamisega esinejate nimel
Vox Clamantis
 
Instagram: @voxclamantis.ee
 
 
Arvo Pärdi "Passio" kontsert on alati suursündmus, kuna erilise koosseisu tõttu esitatakse seda teost Eestis küllaltki harva. Vaiksel nädalal planeeritavad kontserdid on kultuurilooliselt tähtsa teose esitamiseks just kõige täpsem aeg.
Arvo Pärdi “Passio Domini nostri Jesu Christi secundum Joannem” on helilooja üks ulatuslikumaid teoseid ja tintinnabuli-muusika ehedamaid näiteid. Teose kavandamist alustas Pärt juba 1970ndate lõpus Eestis ning helilooja meenutuste kohaselt tuli idee kirjutada passioon ühel paastuajal.
 
ESINEVAD:
Vox Clamantis
Kammerkoor Kolm Lindu
Taniel Kirikal (Jeesus)
Valter Soosalu (Pilatus)
Jaanika Kuusik, Mikk Dede, Anto Õnnis, Tõnis Kaumann (evangelistid)
Ene Salumäe (orel), Robert Traksmann (viiul), Riivo Kallasmaa (oboe), Peeter Sarapuu (fagott), Johannes Sarapuu (tšello)
dirigent Jaan-Eik Tulve
 
Ansambel VOX CLAMANTIS ühendab tihti oma kontserdikavades vana ja uue. 23 aastat tagasi alustades lauldi esialgu vaid gregooriuse laulu. Õige pea tekitas aga Vox Clamantisele omane kõlavärv, fraseerimine ning muusikatunnetus huvi mitmes eesti heliloojas ning praeguseks on ansamblile kirjutanud neist paljud. Gregooriuse laulust kantuna tekkis ansambli algusaegu tihe side Arvo Pärdiga, kellest on tänaseks saanud Vox Clamantise enim esitatud autor ning kelle muusikat aktiivselt lauldes on ansambel läbi käinud terve maailma. Vox Clamantise dirigent on Jaan-Eik Tulve.
 
KAMMERKOOR KOLM LINDU on 2017. aastal loodud Tartu kammerkoor. Kolme esimese hooaja jooksul on kollektiiv ette valmistanud viis pikemat kava, mis on koosnenud peamiselt Lääne-Euroopa kooriklassikast (Debussy, Kodály, Kõrvits, Pärt, Rautavaara, Ravel, Schütz, Tormis jt) ent seni kõige enam esitatud kontsertprogrammis “Creator Spiritus” oli suur osa ka gregooriuse laulul. Koor on teinud inspireerivat koostööd dirigentide B. Kirki, V. Soosalu, J.-E. Tulve ja M. Üleojaga, instrumentalistide V. Kriguli, T. Sinki ja U. Tootsiga ning heliloojate M. Kõrvitsa, T. Kõrvitsa ja L. Jēkabsonega. Kammerkoor Kolm Lindu dirigent on Valter Soosalu.
 
JAAN-EIK TULVE asutas 1996. aastal ansambli Vox Clamantis, millest on tänaseks kujunenud väga laiahaardelise repertuaariga kollektiiv. Alates 1996. aastast on Tulve Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia gregoriaani õppejõud, lisaks sellele õpetab ta regulaarselt umbes tosinas Prantsusmaa kloostris ning kursustena ka mujal. Arvo Pärdiga on Tulve teinud koostööd üle kahekümne aasta, ajast, valmistati ette ning salvestati gregooriuse laulul ning Arvo Pärdi orelimuusikal põhinev CD Annum per annum. Eesti Rahvusringhäälingu muusikatoimetajad valisid Jaan-Eik Tulve aasta muusikuks 2017.
 
Piletid on müügil Piletilevis, Piletimaailmas ja tund aega enne kontserdi algust kohapeal.
 
Toetajad: Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tartu linn, Tallinna linn, Eesti Muusika Päevad
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Arvo Pärt PASSIO / Vox Clamantis, Kammerkoor Kolm Lindu, solistid L 4.4.2020 19:00 Jaani kirik, Tallinn
Hinnainfo
Piletite hinnad kuni 10.03 (k.a.) :
Täispilet 15€
Õpilane/tudeng/pensionär 10€
Toetajapilet 25€ ja 35€
 
Piletite hinnad alates 11.03 :
Täispilet 18€
Õpilane/tudeng/pensionär 13€
Toetajapilet 25€ ja 35€
 
Toetajapiletiga saab kaasa tasuta kava ning võimaluse istuda toetajapiletite soetajatele broneeritud ridades.
 
Ürituse kestus 1h 15min
Toimumiskoht
Jaani kirik, Tallinn
Vabaduse väljak 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
MTÜ Eesti Gregoriaani Ühing
Sihi 141 A Tallinn Harjumaa
56566605
riineensalu@gmail.com
reg.nr: 80018445
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud Eesti Muusika Päevad. Arvo Pärt PASSIO / Vox Clamantis, Kammerkoor Kolm Lindu, solistid PeatatudPeatatudEesti Muusika Päevad. Arvo Pärt PASSIO / Vox Clamantis, Kammerkoor Kolm Lindu, solistid Tartu Pauluse kirik, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!