Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Leedu riiklik koor Vilnius. ÕHTUSERENAAD

T 6.10.2020 19:00
Niguliste kirik, Tallinn

Hea klient!

6.10 toimuma pidanud sündmus Leedu riiklik koor Vilnius. ÕHTUSERENAAD jääb ära. Kontsert jääb ära seoses Covid-19 levikuga ning Vabariigi Valitsuse poolt uute piirangute kehtestamisega Leedust Eestisse saabujatele.

PDF-piletitele tehakse automaatne tagasiost ning Piletilevi kannab raha tagasi piletiostja kontole. 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Leedu riiklik koor „Vilnius“
Dirigent Artūras Dambrauskas

 

Esmakordselt teevad koostööd kolme Balti riigi professionaalsed koorid – Leedu riiklik koor „Vilnius“, Läti riiklik koor „Latvija“ ja Eesti Filharmoonia Kammerkoor. Oma kontsertidega tähistavad koorid 30. aastapäeva Leedu, Läti ja Eesti taasiseseisvumisest.

Koorid esinevad hooaja jooksul Balti riikide pealinnades kokku kuue kontserdiga, et tutvustada oma koorikultuuri ja pakkuda kuulamiseks paremikku oma heliloojate loomingust.

6. oktoobril tuleb Eestisse külla Leedu esinduskollektiiv, riiklik koor „Vilnius“, kes esineb peadirigendi Artūras Dambrauskase juhatusel Tallinna Niguliste kirikus. Värvikas kavas pealkirjaga „Õhtuserenaad“ pakutakse külakostiks nii ilmalikku kui vaimulikku muusikat Leedu tänapäeva heliloojatelt.

Eesti publikul on võimalus tutvuda Leedu koorikultuuriga ning saada põgus ülevaade nende tunnustatud heliloojate loomingust riigi parima koori esituses. „Vilnius“ on 50 tegevusaasta jooksul võitnud publiku südamed nii kodus kui võõrsil tänu oma mitmekesisele repertuaarile, kõrgetasemelisele esitusele ja rikkalikule kõlakultuurile. Nende koori on iseloomustatud kui suurepärast loomingulist ja professionaalset kollektiivi, kes oskab köita publikut unikaalsete kavadega.

„Vilniuse“ koori peadirigent Artūras Dambrauskas on hinnatud koorijuht ning õppejõud, kes tutvustab publikule värsked suundi koorimaailmas ning tõlgendab tundlikult nii tänapäevast kõlamaailma kui esitab veenvalt kooriklassikat eelmistest perioodidest.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Leedu riiklik koor Vilnius. ÕHTUSERENAAD T 6.10.2020 19:00 Niguliste kirik, Tallinn
Hinnainfo
Täispilet 15€
Õpilane/tudeng/pensionär 10€
Erivajadustega klient/kliendi saatja 10€
Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta
 
Sissepääs 18:30
Ürituse kestus 1h 15min
 
Filmimine/pildistamine ei ole lubatud!
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Toompuiestee 20 Tallinn 10149 Harjumaa
6609604
epcc@epcc.ee
reg.nr: 90012933
Samalt korraldajalt
Osta pilet JÕUL PopulaarnePopulaarneJÕUL Jaani kirik, Tallinn, Eesti 10.90 - 50.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Eesti Filharmoonia Kammerkoor ''Jõulud tulevad'' PopulaarnePopulaarneEesti Filharmoonia Kammerkoor ''Jõulud tulevad'' Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, Eesti 10.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!