logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ARA MALIKIAN - Royal garage world tour (20.05 ja edasilükatud 29.11.20 asendus)

K 13.10.2021 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Austatud piletiostja,
 
Aronovich Production OÜ teatab, et seoses ebastabiilse olukorraga maailmas, uue koroonaviiruse levikulaine ja kasvanud haigestumisjuhtumite arvuga Eestis ei saa toimuda 13. oktoobriks 2021 planeeritud kontsert Ara Malikian Alexela Kontserdimajas (20.05 ja edasilükatud 29.11.20 asendus).
Kohe kui  korraldaja ja artisti management lepivad  kokku uue võimaliku kontserdi kuupäeva Ara Malikian maailma tuuri raames siis lisame info ka oma kodulehele ning teavitame pdf piletite omanikke.
Ooteaeg sõltub epideemia olukorrast ja piirangutest Eestis ja teistes riikides, kus tuur toimuma peab. Loodame parimale ja püüame teha kõikvõimaliku, et kõik küsimused saaks kiirelt vastused.
 
Peale uue kuupäeva avalikustamist alustab Piletilevi kahenädalase perioodiga, millal inimesed, kellele uus kuupäev ei sobi, saavad kirjutada tagasiostu avalduse, mille alusel tagastatakse piletiraha.
PDF-piletiomanikud saavad kõik teavitused kontserdi kohta meilile, samuti uuendame infot ka sündmuse juures Piletilevi veebilehel.
 
Korraldaja vabandab võimalike ebamugavuste pärast ja ootab Teid kontserdile uuel kuupäeval!
 
 

29.11 2020. aastal toimub Alexela Kontserdimajas „Royal Garage World Tour” maailmaturnee raames geniaalse viiuldaja Ara Malikiani ja tema ansambli kontsert.

 Viiulivirtuoos Ara Malikian on juba enam kui nelikümmend aastat murdnud klassikalise muusikaga seotud stereotüüpe. Ara Malikian on Liibanonis sündinud Armeenia päritolu muusik, kes on viimased viisteist aastat Hispaania kodanik. 

Ta omandas viiulihariduse Hannoveri Kõrgemas Muusikakoolis ja seejärel Londini Akadeemias. Oma esimese täiskontserdi andis ta juba 12-aastaselt ja pärast mitmeid aastaid esines ta klassikalise kava solistina koos Genfi, Berliini ja Madridi sümfooniaorkestritega, Moskva Virtuooside, Stingi, Björki ja paljude teiste staaridega. Ara Malikiani show – see on uskumatu ja haarav keeristorm, milles võib kuulda nukraid idamaiseid motiive, Ladina-Ameerika sütitavaid rütme ja viiuldaja enda mustlaslikult avarat hinge. Oma showdega on virtuoos rännanud juba peaaegu kõigisse maailma riikidesse ja kõikjal on publik teda vaimustusega vastu võtnud. Aasta jooksul annab Ara Malikian rohkem kui 300 kontserti, rabades fänne oma energia ja keevalisusega. Kokku on ta salvestanud 26 albumit ega kavatse saavutatul peatuda. Muusik on seadnud endale eesmärgiks populariseerida klassikalist muusikat. Kuid välimuse poolest ei näe ta sugugi välja nagu klassikaliste muusikateoste esitaja. Vastupidi, teda võib pigem näha laiades idamaistes pükstes ja mustrilise vestiga, mida kannab otse paljal ihul. Tema välimust täiendavad öömustad lokkis juuksed ja lopsakas habe. Iga Ara Malikiani esinemisega kaasnevad tormilised emotsioonid – ta hüppab, laeb energiaga muusikuid ja publikut, mõnikord aga kukub maha ning mängib lamades, ja ikka samasuguses pöörases rütmis. Muusiku loominguline pagas sisaldab Vivaldi, Mozarti ja Paganini meistriteoseid ning selliste tuntud rokkansamblite nagu Radiohead, Led Zeppelin ning Jimmy Hendrixi ja David Bowie hittide töötlusi. Samuti saab publik kuulata maestro enda autoriteoseid, sealhulgas ka filmimuusikat tuntud filmidest.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
ARA MALIKIAN - Royal garage world tour (20.05 ja edasilükatud 29.11.20 asendus) K 13.10.2021 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
22:10 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub inglise keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
 

TÄHELEPANU - HEA ALEXELA KONTSERDIMAJA KÜLASTAJA!

Seoses Vabariigi Valituse poolt kehtestatud piirangutega (Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2021.a. korraldus nr. 270), tuleb kõikidel Alexela Kontserdimaja külastajatel üritusele tulles esitada tõend kas vaktsineerimiskuuri läbimise, Covid-19 läbipõdemise kohta või kehtiv negatiivset testitulemust kinnitav tõend. Vastavate tõendite puudumisel ei ole külastajal lubatud kultuurisündmusel osaleda.

Kontserdimaja pakub oma külastajale ürituse pääsme olemasolul ka kiirtestimise võimalust kohapeal.

Kiirtesti hind 7€ ja tasuda saab nii sularahas kui pangakaardiga. Testimine avataks 1,5 tundi enne ürituse algust.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Aronovich Production OÜ
Narva mnt 7-557 Tallinn 10117 Harjumaa
+371 2886168
aeuropa.riga@mail.ru
reg.nr: 14823679