logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ARA MALIKIAN - Royal garage world tour (20.05 ja edasilükatud 29.11.20 asendus)

K 13.10.2021 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
27.30 - 82.30
Lugupeetud Kliendid!
Vastavalt Eesti Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud piirangutele avalike ürituste korraldamiseks sisetingimustes on Alexela Kontserdimajas 29.11.2020 kuupäevale planeeritud Ara Malikiani „Royal Garage World Tour“ edasi lükatud 13.10.2021.
Kõik eelnevalt ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.
Täname mõistva suhtumise eest ja ootame Teid kontserdile!
 

Lisainformatsioon sündmuse korraldajalt:

Aronovich Production OÜ
aeuropa.riga@mail.ru
 

29.11 2020. aastal toimub Alexela Kontserdimajas „Royal Garage World Tour” maailmaturnee raames geniaalse viiuldaja Ara Malikiani ja tema ansambli kontsert.

 Viiulivirtuoos Ara Malikian on juba enam kui nelikümmend aastat murdnud klassikalise muusikaga seotud stereotüüpe. Ara Malikian on Liibanonis sündinud Armeenia päritolu muusik, kes on viimased viisteist aastat Hispaania kodanik. 

Ta omandas viiulihariduse Hannoveri Kõrgemas Muusikakoolis ja seejärel Londini Akadeemias. Oma esimese täiskontserdi andis ta juba 12-aastaselt ja pärast mitmeid aastaid esines ta klassikalise kava solistina koos Genfi, Berliini ja Madridi sümfooniaorkestritega, Moskva Virtuooside, Stingi, Björki ja paljude teiste staaridega. Ara Malikiani show – see on uskumatu ja haarav keeristorm, milles võib kuulda nukraid idamaiseid motiive, Ladina-Ameerika sütitavaid rütme ja viiuldaja enda mustlaslikult avarat hinge. Oma showdega on virtuoos rännanud juba peaaegu kõigisse maailma riikidesse ja kõikjal on publik teda vaimustusega vastu võtnud. Aasta jooksul annab Ara Malikian rohkem kui 300 kontserti, rabades fänne oma energia ja keevalisusega. Kokku on ta salvestanud 26 albumit ega kavatse saavutatul peatuda. Muusik on seadnud endale eesmärgiks populariseerida klassikalist muusikat. Kuid välimuse poolest ei näe ta sugugi välja nagu klassikaliste muusikateoste esitaja. Vastupidi, teda võib pigem näha laiades idamaistes pükstes ja mustrilise vestiga, mida kannab otse paljal ihul. Tema välimust täiendavad öömustad lokkis juuksed ja lopsakas habe. Iga Ara Malikiani esinemisega kaasnevad tormilised emotsioonid – ta hüppab, laeb energiaga muusikuid ja publikut, mõnikord aga kukub maha ning mängib lamades, ja ikka samasuguses pöörases rütmis. Muusiku loominguline pagas sisaldab Vivaldi, Mozarti ja Paganini meistriteoseid ning selliste tuntud rokkansamblite nagu Radiohead, Led Zeppelin ning Jimmy Hendrixi ja David Bowie hittide töötlusi. Samuti saab publik kuulata maestro enda autoriteoseid, sealhulgas ka filmimuusikat tuntud filmidest.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ARA MALIKIAN - Royal garage world tour (20.05 ja edasilükatud 29.11.20 asendus) K 13.10.2021 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 27.30 - 82.30
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
22:10 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub inglise keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Aronovich Production OÜ
Narva mnt 7-557 Tallinn 10117 Harjumaa
+371 2886168
aeuropa.riga@mail.ru
reg.nr: 14823679