logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

RAIVO TAFENAU KVARTETT & KÜLALISED, TALLINNA KAMMERORKESTER

R 16.4.2021 18:30
Vaba Lava
Hea Klient!
 
Seoses Eestis väljakuulutatud piirangutega lükkub 16.-23. aprillini 2021 toimuma pidanud festival Jazzkaar 2021 suvisesse hooaega ja toimub esmakordselt augustis, leides aset 23.-31. augustini 2021 Telliskivi Loomelinnakus Vabal Laval ja Fotografiska Tallinnas. Kevadesse jääb 27. mail toimuv Dee Dee Bridgewateri ja Estonian Dream Big Bandi kontsert.
 
Augustikuise festivali programmi plaanime avalikustada mai lõpus. Kui aprillikuusse planeeritud kontsert õnnestub edasi tõsta, jäävad uuel kuupäeval kehtima juba ostetud piletid. Kui aprillikuusse planeeritud kontserti ei õnnestu edasi tõsta, ostame piletid tagasi. Täpsem info jõuab Teie e-mailile koos uue kava avalikustamisega.
 
Juhul kui uus kuupäev teile ei sobi või kui kontserti ei õnnestu edasi lükata, saab pileteid tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu  perioodil 12.03.2021 kuni 1 kuu peale uue kava avalikustamist. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.
 
Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.   
 
Festivali info 6660030 ja piletid@jazzkaar.ee
 
Jazzkaar 2021
RAIVO TAFENAU KVARTETT & KÜLALISED, TALLINNA KAMMERORKESTER
Reede, 16. aprill 2021 kell 18.30 Vaba Lava
 
Jazzkaare suurejoonelisel avakontserdil astuvad koos armastatud saksofonisti Raivo Tafenauga lavale Heikko Remmel, Joel Remmel, Ramuel Tafenau ja Tallinna Kammerorkester Rasmus Puuri juhatusel. Samuti osalevad lugude arranžeerijad ja Tafenau kauaaegsed loomingulised partnerid – Raul Sööt, Siim Aimla ja Meelis Vind.  Esitletakse Tafenau heliloominguga albumit „The Same Differences“, mis ilmus möödunud aasta detsembris. Särava kõlapildiga album oli tänavustel Eesti Muusikaauhindadel nomineeritud Aasta Jazzalbumi auhinnale.
 
Saksofonist, akordionist, ansamblijuht, helilooja ja TAFF Clubi programmijuht Raivo Tafenau on üks Eesti jazzi säravamaid isiksusi. Ta on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli akordioni erialal, kuid tegutseb peamiselt saksofonistina. Tafenau on alati päikselises meeleolus hea suhtleja, kes oskab avada kuulajate südamed ja mängida lähedaseks muusika, mida ta ise nii palavalt armastab.
 
Helilooja ja dirigent Rasmus Puur on jazzmuusikaga kokku puutunud varemgi ja seda nii dirigendi kui arranžeerijana. Vaid 21-aastaselt osales ta 2012. aasta kevadel kuuekordse Grammy võitja Vince Mendoza arranžeerijate meistrikursustel Hollandis, kus kursuslaste lugusid esitasid mainekas Metropole Orkest ja korduvalt Jazzkaarelgi üles astunud laulja Kurt Elling. Metropole Orkestile on ta kirjutanud arranžeeringuid hiljemgi. Tähelepanu väärib ka tema arranžeeritud Hele Kõrve album „Eluhõiked“.
 
Tallinna Kammerorkestri (TKO) asutas 1993. aastal dirigent Tõnu Kaljuste, kes on orkestri peadirigent ka täna. Ligi kolme aastakümne jooksul on orkestrist kujunenud üks Eesti esinduskollektiive, kes on oodatud esineja kontserdilavadel nii Euroopas kui ka ja mujal maailmas. Euroopa nimekamate kontserdisaalide kõrval on üles astutud ka New Yorgis Carnegie Hallis ning Pekingi Keelatud Linna kontserdisaalis. 2013. aastal pälvis Tallinna Kammerorkester Eesti Muusikanõukogu interpretatsioonipreemia. TKO on kaastegev ka Arvo Pärdi autoriplaadil „Adam’s Lament”, mis tõi dirigent Tõnu Kaljustele 2014. aastal Grammy auhinna.
 
Kontsert toimub koostöös Tallinna Filharmooniaga.
 
Koosseis:
Raivo Tafenau – saksofonid
Joel Remmel – klaver
Heikko Remmel – kontrabass
Ramuel Tafenau – trummid
Raul Sööt – saksofon
Siim Aimla – saksofon
Meelis Vind – klarnet
Rasmus Puur – dirigent
Tallinna Kammerorkester

Facebook

Facebook Tallinna Kammerorkester

 

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
RAIVO TAFENAU KVARTETT & KÜLALISED, TALLINNA KAMMERORKESTER R 16.4.2021 18:30 Vaba Lava
Hinnainfo
Täishind 25.-, soodushind 20.-*
Alates 12.04.2021 täishind 30.-, soodushind 25.-*
 
Müügil 50.- toetajapilet - Sinu võimalus toetada Jazzkaare järjepidevust
 
*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
reg.nr: 80100158
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud DIRTY LOOPS (Rootsi) / Jazzkaar 2021 PeatatudPeatatudDIRTY LOOPS (Rootsi) / Jazzkaar 2021 Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud CYRILLE AIMÉE (Prantsusmaa) / Jazzkaar 2021 PeatatudPeatatudCYRILLE AIMÉE (Prantsusmaa) / Jazzkaar 2021 Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet HOLGER MARJAMAA - HADRIEN FERAUD - JUSSI LEHTONEN (Eesti-Prantsusmaa-Soome) / Talvejazz 2021 HOLGER MARJAMAA - HADRIEN FERAUD - JUSSI LEHTONEN (Eesti-Prantsusmaa-Soome) / Talvejazz 2021 Kumu Auditoorium, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet NEW WIND JAZZ ORCHESTRA "Uued loojad, uued tuuled" / Talvejazz 2021 NEW WIND JAZZ ORCHESTRA "Uued loojad, uued tuuled" / Talvejazz 2021 Kumu Auditoorium, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet DEE DEE BRIDGEWATER (USA) & Estonian Dream Big Band / Jazzkaar 2021 DEE DEE BRIDGEWATER (USA) & Estonian Dream Big Band / Jazzkaar 2021 Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 44.80 - 79.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!