logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

JOEL REMMEL TRIO feat. LIISI KOIKSON, JUKKA ESKOLA (Soome), ALEKSANDER PAAL / Jazzkaar 2021

P 18.4.2021 19:00
Vaba Lava
Hea Klient!
 
Seoses Eestis väljakuulutatud piirangutega lükkub 16.-23. aprillini 2021 toimuma pidanud festival Jazzkaar 2021 suvisesse hooaega ja toimub esmakordselt augustis, leides aset 23.-31. augustini 2021 Telliskivi Loomelinnakus Vabal Laval ja Fotografiska Tallinnas. Kevadesse jääb 27. mail toimuv Dee Dee Bridgewateri ja Estonian Dream Big Bandi kontsert.
 
Augustikuise festivali programmi plaanime avalikustada mai lõpus. Kui aprillikuusse planeeritud kontsert õnnestub edasi tõsta, jäävad uuel kuupäeval kehtima juba ostetud piletid. Kui aprillikuusse planeeritud kontserti ei õnnestu edasi tõsta, ostame piletid tagasi. Täpsem info jõuab Teie e-mailile koos uue kava avalikustamisega.
 
Juhul kui uus kuupäev teile ei sobi või kui kontserti ei õnnestu edasi lükata, saab pileteid tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu  perioodil 12.03.2021 kuni 1 kuu peale uue kava avalikustamist. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.
 
Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.   
 
Festivali info 6660030 ja piletid@jazzkaar.ee
 
Jazzkaar 2021
EESTI JAZZIAUHINNAD 2021
JOEL REMMEL TRIO feat. LIISI KOIKSON, JUKKA ESKOLA, ALEKSANDER PAAL „Kevad“
Pühapäev, 18. aprill 2021 kell 19.00 Vaba Lava
 
Märkamatult on möödunud juba 10 aastat Joel Remmel Trio esimesest kontserdist Kadrioru Kunstimuuseumis ja on hea põhjus seda ümmargust sünnipäeva laiendatud koosseisus koos heade sõpradega tähistada. Kui 9 aastat tagasi kevadel, toona Merepaviljonis toimunud festivalil esitles Joel Remmel Trio oma debüütalbumit „Lumekristall”, siis tänuvu kevadel on ilmavalgust nägemas juba viies stuudioalbum „Kevad“. Tegemist on kokkuvõtva osaga lühialbumite seeriast, kus eelmise aasta suvel ilmus EP „Puhkus“ koos Jukka Eskolaga ja detsembri alguses EP „Sügis“ koos Aleksander Paaliga.
 
Uuelt plaadilt leiab valiku eelnevalt digitaalselt ilmunud lühialbumite lugudest, lisaks heliseb värskel albumil ka nii publiku kui kriitikute poolt armastatud Liisi Koiksoni varjundirikas lauluhääl. Albumil kõlab peamiselt ansambliliidri Joel Remmeli looming, millest vaid üks pala on varasemast loomeperioodist, ülejäänud muusika on eelmise aasta jooksul kirjutatud värske helilooming.
 
Albumil kõlav muusika on eriilmeline ja rikkaliku kõlapildiga. Kui lühialbum „Sügis“ tõi kuulajani ballaadid ja „Puhkus“ kõlas nagu üks õige puhkus peakski kõlama – kergelt ja pingevabalt, siis uued lood lisavad paletti rohkemate instrumentide kooskõla ja liisikoiksonlikku selgust ja helgust. Läbivaks motiiviks ongi rõõm ühise musitseerimise üle, mida viimase aasta valguses üha enam hinnatakse.
 
Joel Remmeli kõrval musitseerivad trios jätkuvalt Heikko Remmel kontrabassil ja Ramuel Tafenau trummidel. Värskel albumil võib kuulda lisaks eelmainitud külalistele ka Markus Eermanni maitsekat flöödimängu ja Mattias Vihmanni metsasarve helisid.
 
Koosseis:
Joel Remmel – klaver
Heikko Remmel – kontrabass
Ramuel Tafenau – trummid
Jukka Eskola – trompet
Aleksander Paal – saksofon
Liisi Koikson – vokaal
 
 
 
 

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
JOEL REMMEL TRIO feat. LIISI KOIKSON, JUKKA ESKOLA (Soome), ALEKSANDER PAAL / Jazzkaar 2021 P 18.4.2021 19:00 Vaba Lava
Hinnainfo
Täishind 22-, soodushind 17.-*
Alates 12.04.2021 täishind 25.-, soodushind 20.-*
 
Müügil 50.- toetajapilet - Sinu võimalus toetada Jazzkaare järjepidevust
 
*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
reg.nr: 80100158
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud DIRTY LOOPS (Rootsi) / Jazzkaar 2021 PeatatudPeatatudDIRTY LOOPS (Rootsi) / Jazzkaar 2021 Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud CYRILLE AIMÉE (Prantsusmaa) / Jazzkaar 2021 PeatatudPeatatudCYRILLE AIMÉE (Prantsusmaa) / Jazzkaar 2021 Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet HOLGER MARJAMAA - HADRIEN FERAUD - JUSSI LEHTONEN (Eesti-Prantsusmaa-Soome) / Talvejazz 2021 HOLGER MARJAMAA - HADRIEN FERAUD - JUSSI LEHTONEN (Eesti-Prantsusmaa-Soome) / Talvejazz 2021 Kumu Auditoorium, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet NEW WIND JAZZ ORCHESTRA "Uued loojad, uued tuuled" / Talvejazz 2021 NEW WIND JAZZ ORCHESTRA "Uued loojad, uued tuuled" / Talvejazz 2021 Kumu Auditoorium, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet DEE DEE BRIDGEWATER (USA) & Estonian Dream Big Band / Jazzkaar 2021 DEE DEE BRIDGEWATER (USA) & Estonian Dream Big Band / Jazzkaar 2021 Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 54.80 - 64.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!