Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

FORQ (USA) / Jazzkaar 2020

R 24.4.2020 22:00
Vaba Lava Tallinna teatrikeskus
Festival Jazzkaar 2020 toimub oktoobris uuendatud prograammiga
 
Festival Jazzkaar 2020 korraldusmeeskond annab teada, et seoses Eestis väljakuulutatud eriolukorraga ning koroonaviirusest tingitud terviseriskidega ei toimu festival Jazzkaar 2020 käesoleval aastal 17.-26. aprillini 2020, vaid leiab aset 9.-14. oktoobrini 2020 Telliskivi Loomelinnakus.  
 
Festival Jazzkaar 2020 lükkub edasi 9.-14. oktoobriks 2020 muutes Vaba Lava ja Fotografiska Tallinna sügises Telliskivi Loomelinnakus jazzimekaks. Oleme alustanud läbirääkimisi kõikide aprillis festivalil esinema pidanud artistidega ning loodame, et võimalikult paljudel neist õnnestub meie jazzisõpru rõõmustada ka oktoobrikuus. Uue festivali programmis leidub ka nüüd festivalile pikisilmi oodatud artiste nagu Rymden (Norra-Rootsi) ja Niklas Paschburg (Saksamaa) ning mitmeid kodumaiseid lemmikuid. Täpsustatud info artistide osas anname 31. märtsiks 2020.
 
Kahjuks ei saa täpselt sama kavaga festivali Jazzkaar 2020 üle viia aprillist oktoobrisse, sest suur osa festivalil esinevatest artistidest on maailma olulisemad jazzmuusikud ning nende tuuri- ja kontserdigraafikud on lepitud kokku väga pikaajaliselt. Küll aga on mitmed välismaised artistid ja paljud kodumaistest muusikutest kinnitanud oma osalust sügisesel jazzipeol. Täname mõistva suhtumise ja koostöö eest kõiki oma partnereid ning hoiame avalikkust ja kõiki jazzisõpru edasisega kursis.
 
Keerulisse olukorda sattunud festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru üles vahetama kontserdi piletid sama artisti kontserdiks uuel kuupäeval või oma piletiostuga toetama festivali ellujäämist. Mõistame, et uuenenud festivali toimumisaeg ei pruugi kõigile jazzisõpradele sobida ning festival Jazzkaar 2020 pakub võimalust piletite tagastuseks või vahetuseks perioodil 1.-30. aprillini 2020. Täpsemad vahetuse ja tagastuse juhtnöörid avalikustatakse 31. märtsil 2020.
 
Jazzkaare meeskond jätkab tööd nii rahvusvaheliste kui ka Eesti muusikute kontsertidele uute toimumisaegade leidmiseks. Täpsustatud infot anname hiljemalt 31. märtsiks 2020. 
 
Hoiame üksteist ja tervist!
Jazzkaar
 
Jazzkaar 2020
Telliskivi Loomelinnaku sünnipäev!
FORQ (USA)
Reede, 24. aprill 2020 kell 22.00 Vaba Lava
 
FORQ on dünaamilise soundiga ägedatest improvisaatoritest koosnev klubivööndi ääremail tegutsev instrumentaalansambel ning just nende ebaharilikult meeldejäävad, žanriliselt mitmekülgsed lood jätavad kuulajatele kõige sügavama mulje. Bändi asutasid klahvpillimängija Henry Hey (David Bowie, Empire of the Sun, Jeff "Tain" Watts) ja bassist Michael League (Snarky Puppy looja ning juht), ent nüüd musitseerivad koos Henry Heyga FORQis kitarrist Chris McQueen (Snarky Puppy, Bokanté), trummar Jason "JT" Thomas (Roy Hargrove'i RH Factor, Marcus Miller, Snarky Puppy, Mark Lettieri Trio) ja bassimees Kevin Scott (Wayne Krantz, Jimmy Herring, kolonel Bruce Hampton). Arvestades FORQi muljetavaldavat rivistut, võib neid hõlpsalt nimetada supergrupiks.
 
Nad on tuuritanud USA-s ja Euroopas ning esinenud paljudel olulistel rahvusvahelistel jazzfestivalidel, sealhulgas GroundUP festivalil Miami Beachil, North Sea Jazzil jpt. Bändi omanimelise debüütalbumi kõlapilt meenutab kohati Headhuntersit ning Weather Reporti ja sisaldab nii tagasihoidlikke, unenäolisi hetki kui ka raevukamaid ja keerulisi beat'e. Ansambli FORQ kitarrist Chris McQueen on ühtlasi menubändi Snarky Puppy liige ning on võitnud ansambliga 3 mainekat Grammy auhinda.      

FORQ on teadliku kuulaja ning klubivööndi austaja parim valik Jazzkaar 2020 festivalil!
 
Koosseis:
Chris McQueen — kitarr
Henry Hey — klahvpillid
Kevin Scott — basskitarr
Jason ‘JT’ Thomas — trummid
 

Koduleht: https://www.forqmusic.com/
Facebook: https://www.facebook.com/forqband/

 

Festivali Jazzkaar 2020 toetavad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Festivali peasponsorid on JURA, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht. Aastatoetajad on My City Hotel, BMW Inchcape, Tallink ja Aktaprint. Legendaarse jazzlaulja Dee Dee Bridgewateri kontserti esitleb Viru Keskus. Seesam kindlustus toob kuulajateni oma generatsiooni säravaima jazzvokalisti Cécile McLorin Salvanti kontserdi. Festivalikeskust aitavad püstitada Prike, Telliskivi Loomelinnak ja Fotografiska Tallinn. Toetavad Reval Café, Overall, MyFitness, Kodupaber, NOBE ja ERR. Oma maade muusikuid aitavad Eestisse tuua Prantsuse Instituut, Hispaania Suursaatkond, Brasiilia Suursaatkond, Norra Suursaatkond.

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
FORQ (USA) / Jazzkaar 2020 R 24.4.2020 22:00 Vaba Lava Tallinna teatrikeskus
Hinnainfo

Täishind 20.-, soodushind 15.-* / Ühispilet täishind 25.-, soodushind 20.-*
Alates 1.04.2020 täishind 25.-, soodushind 20.-* / Ühispilet täishind 30.-, soodushind 35.-*

Ühispilet tagab sissepääsu ka järgnevale üritusele Fotografiskas – 24.04.2020 kell 23.30 Disco Tallinn Goes Jazz.

*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

5€ lisapileti saab järgnevale üritusele Fotografiskas soetada ka hiljem, ostmiseks sisesta Vaba Lava piletil olev sooduskood järgneva Fotografiska ürituse sooduskoodi väljale või osta lisapilet kohapealt.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
reg.nr: 80100158
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud AVERY*SUNSHINE (USA) / Jazzkaar 2020 PeatatudPeatatudAVERY*SUNSHINE (USA) / Jazzkaar 2020 Eesti Rahva Muuseum, Tartu, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud JAZZKAAR 2020 FESTIVALIPASS PeatatudPeatatudJAZZKAAR 2020 FESTIVALIPASS - Vaba Lava, Fotografiska, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud Jazzkaar 2020 päevapass / day ticket: REEDE 17. APRILL Välja müüdudVälja müüdudJazzkaar 2020 päevapass / day ticket: REEDE 17. APRILL - Vaba Lava, Fotografiska, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud VAIKO EPLIK & KRISTJAN RANDALU "Kooskõla lahkhelid" / Jazzkaar 2020 PeatatudPeatatudVAIKO EPLIK & KRISTJAN RANDALU "Kooskõla lahkhelid" / Jazzkaar 2020 Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud SOOÄÄR-YARALYAN-OUNASKARI (Eesti-Soome) / Jazzkaar 2020 PeatatudPeatatudSOOÄÄR-YARALYAN-OUNASKARI (Eesti-Soome) / Jazzkaar 2020 Fotografiska Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!