logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Tragikomöödia ''ISA'' / Tрагикомедия ''ПАПА'' (28.09.21 ''Kahte jänest püüdma''/''За двумя зайцами'' asendus)

Tu 26/04/2022 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
46.80 - 86.80

Kallid vaatajad!
Kahjuks peame varem lubatud etenduse asendama teisega. Oleme valinud asendamiseks väärt lavastuse. Varem ostetud piletid kehtivad ka sellele üritusele. Palume vabandust, kuigi asendus tuleb meist sõltumatutel põhjustel.
26. aprillil toimub varem kavas olnud etenduse "Kahte jänest püüdma" asemel etendus "Isa". Sergei Makovetski ja Marina Aleksandrova jutustavad loo isast ja tütrest….

Ootame teid 26. aprillil 2022 toimuvale etendusele.

Lisaküsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole.

miristina.nata@gmail.com

26.04.2022 в Alexela Kontserdimaja 
 
ESIETENDUS!
„ISA“
tragikomöödia Florian Zelleri näidendi ainetel
 
Etenduses osalevad: Sergei Makovetski, Marina Aleksandrova,
Anatoli Rudenko / Danil Ivanov, Maria Rõštšenkova / Darya Ursulyak,  
Ivan Brovin, Polina Vitorgan / Nadežda Lumpova
Režissöör:  Vladimir Beldiyan  
Kunstnik: Aleksandr Lisjanski
Tõlge: Ilja Imenitov
12+
 
 
Näidendi peategelane André on 80-aastane, kunagi ammu oli ta tantsija. Ta elab Pariisis koos oma tütre Anna ja tema abikaasa Antoine'iga.  Või oli André insener, kelle tütar elab Londonis koos oma uue poiss-sõbra Pierre'iga?  Ja miks ta on ikka veel oma pidžaamas ega suuda leida oma kella?!  Ümberringi toimub nii palju kummalisi asju ja kõik need inimesed käituvad nii imelikult! Kuid olgu kuidas on, André teab kindlalt, et ta on endiselt tugev inimene, ja ta leiab mooduse oma õiguse eest seista. Lõppude lõpuks pole ta nõdrameelne, tal funktsioneerib kõik suurepäraselt ...  Kas pole nii?
„Isa“ on realistlik perelugu, mis hoiab vaatajaid algusest peale emotsionaalses pinges.  See on hämmastav müstika elementidega segu draamast ja komöödiast.  Sergei Makovetski ja Marina Aleksandrova jutustavad loo isast ja tütrest, kes püüavad mõista muutusi, mis toimuvad inimesega, kes hakkab kiiresti kaotama kontrolli oma mõistuse üle.
Näidendi autor Florian Zeller on tänapäeva prantsuse näitekirjanduse staar.  Tema näidendeid mängitakse paljudes teatrites üle maailma. Zelleri näidend „Isa” pälvis 2014. aastal prantsuse kõige olulisema teatripreemia Molière'i auhinna. Sellel põhinevaid etendused on toimunud tohutu menuga Pariisis, Londonis, New Yorgis, Sydneys, Hongkongis ja sadades teistes linnades.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Tragikomöödia ''ISA'' / Tрагикомедия ''ПАПА'' (28.09.21 ''Kahte jänest püüdma''/''За двумя зайцами'' asendus) Tu 26/04/2022 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 46.80 - 86.80
Price information

17:30 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab üritus. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
22:30 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Soovituslik vanus alates 16.eluaastast
• Sündmus toimub vene keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/


Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

TÄHELEPANU ALEXELA KONTSERDIMAJA KÜLASTAJA!

Seoses Eesti Vabariigi Valituse poolt kehtestatud piirangutega ja sellekohase korralduse alusel, tuleb kõikidel Alexela Kontserdimaja külastajatel üritusele tulles esitada tõend kas vaktsineerimiskuuri läbimise või Covid-19 läbipõdemise kohta. Alates 01.11.2021 peavad COVID tõendit esitama ka 12–17 aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib neile ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 enne üritust ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt. Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust. 18-aastastele ja vanematele kehtib jätkuvalt vaid vaktsineerimise või läbipõdemise tõend. Alates 01.11.21 kehtib COVID tõend ainult koos isikut tõendava dokumendiga. Alates 29.10.2021 laieneb maskikandmise kohustus siseruumides kõikidele üritustele. Maskikohustus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased.
 
Vastavate tõendite puudumisel ei ole külastajal lubatud kultuurisündmusel osaleda.
 
Uksed avatakse 1,5 tundi enne ürituse algust ning palume tulla varem ning saabumisel valmis panna Covid-19 tõend koos isikut tõendava dokumendi ja ürituse pääsmega. Palume Teid turvalisuse eesmärgil kanda maski kogu ürituse jooksul.

Venue
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
Na & Ta Grupp OÜ
Künnapuu 61-2 Tallinn Harjumaa
+372 5574587
miristina.nata@gmail.com
Reg. no: 12664917
Same promoter Same venue
Buy ticket Gruusia Suhišvili Ballett / Национальный балет Грузии Сухишвили Таллинн (14.10.21 asendus) Gruusia Suhišvili Ballett / Национальный балет Грузии Сухишвили Таллинн (14.10.21 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Estonia 31.80 - 71.80
What's happening near you? Look at the map and find out!