logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Dmitri Hvorostovski mälestuskontsert / Kонцерт,посвященный памяти Дмитрия Хворостовского (08.11.20 ja edasi lükatud 11.04.21 asendus)

Su 14/11/2021 19:00
Tartu Ülikooli aula
Kallis piletiostja,
 
Teatame, et 14. novembril (esialgsete kuupäevadega 08.11.20 ja 11.04.21) toimuma pidanud  D.Hvorostovski mälestuskontsert Tartus jääb ära.
Piletid saab vahetada  13.novembril  toimuvale kontserdile  Tallinnas või vahetuse mitte sobimisel ostetakse piletid tagasi.
Palume oma piletite vahetuse- või tagastussoovist teavitada kuni 13. Novembrini 2021.
PDF-pileti omanikel palume kirjutada oma soovist Piletilevi kontorile aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisu märkida enda tellimusenumber.
Müügipunktist ostetud piletid saab ümber vahetada või tagastada kõikides Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Piletilevi tegeleb tagasiostugega ainult kuni 13.november 2021.
Hiljem kliendid saavad pöörduda otse korraldajale poole aadressil info@almaz-company.pro

Korraldaja vabandab ebamugavuse pärast!
 
14.11.2021  toimub Tartus kontsert, mis on pühendatud legendaarse laulja Dmitri Hvorostovski mälestusele. Eelmise aasta kontserdit saatis publiku suur huvi, kontsert toimus täissaalile ja vaataje tagasiside oli väga positiivne. Sellepärast otsustasime sellel aastal korraldada kontserdi uue kavaga, kus osalevad ka uued artistid. Kontserdil osalevad Venemaa kuldtenor Jevgeni Juzhin (Peterburi), kes on võitnud D. Hvorostovski nimelise rahvusvahelise konkursi Londonis 2018. aastal ja bariton Peterburist Vladimir Tselebrovski.  Eestit esindavad sellel kontserdil Rahvusooper Estonia  bariton Tamar Nugis, Rahvusooper Estonia sopran Olga Zaitseva ja Eesti üks parimaid klaverisaatjaid Piia Paemurru. Kõik need artistid ühinevad, et meenutada Dmitri Hvorostovski kõige eredamaid eluhetki ja esitada tema kõige lemmikumaid ooperiaariaid ning estraadipalasid. Kontserdit saadab video koos eestikeelsete tiitritega, kus kõlavad D. Hvorostovski haruldased mälestused. Antud kontsert pakub huvi kõikidele Dmitri Hvorostovski talendi austajatele ja ooperimuusika armastajatele ning kindlasti rikastab Tallinna ja Eesti kultuurisündmuste kalendrit särava ja meeldejääva üritusega.

Jevgeni Juzhin (tenor, Peterburi) on Peterburi Rimski-Korsakovi nimelise konservatooriumi vilistlane, teda nimetatakse Venemaa kuldtenoriks ja „XXI sajandi Lemeševiks”.
• Rahvusvahelise konkursi „Romansiada” võitja (2006)
• „Romansiadi” finaali žürii liige (2015-2018),
• 2018. aastal Londonis toimunud rahvusvahelise  D. Hvorostovski nimelise konkursi Kuldmedali ja ooperi kategoorias Esimese preemia võitja
• Venemaa Föderatsiooni valitsuse preemia kahekordne laureaat. Viimased 10 aastat esineb aktiivselt erinevates maailma riikides – Venemaal, Lätis, Eestis, USAs, Iisraelis, Prantsusmaal, Soomes ja paljudes muudes. 

Vladimir Tselebrovski
• Kareelia Vabariigi teeneline artist
• Rahvusvahelise festival-konkursi “Klassikalise romansi kolm ajastut“ laureaat (Peterbri 2003)
• Rahvusvahelise kammerlaulu konkursi „ Merevaigu ööbik“ laureaat (Kaliningrad 2008)
• Konkursi “Romansi kevad” laureaat  (Peterburi 2010)  
• Rahvusvahelise konkursi Terre dei Fieschi laureaat (Itaalia 2012)
2004. aastal lõpetas Vladimir Tselebrovski lõpetas Peterburi Rimski-Korsakovi nimelise  Riikliku konservatooriumi.  Ta stažeeris Peterburi Maria teatri noorte lauljate akadeemias.
2003. aastast   Maria teatri noorte lauljate akadeemia solist
2009 – 2011 – Peterburi muusikalise komöödia teatri solist
2015 – 2017 – Peterburi laste muusikalise teatri „Zazerkalje“ solist
2018. aastast – Kammermuusika teatri “Peterburi Oopera” solist  
Osaleb Maria teatri erinevates muusikaprojektides ja Venemaa ning Euroopa muusikafestivalides. Tegeleb aktiivse kontserttegevusega.

Olga Zaitseva omandas bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias 2012. aastal dotsent Pille Lille ja prof. Jaakko Ryhäneni lauluklassis. Magistrikraadi omandas ta samas interpretatsioonipedagoogikas klassikalise laulu erialal. Ta on täiendanud end prof. Ingrid Kremlingi, Elizabeth Wilke ja Yandwiga Rappé meistriklassides Poolas. Zaitseva on pälvinud I koha Peterburi konkursil „Laulul on naise nägu“ (2008), eriauhinna III ja VII rahvusvahelisel konkursil „Ooper, mägede hing“ Poolas (2008 ja 2012), osalenud Klaudia Taevi nimelisel rahvusvahelisel noorte ooperilauljate konkursil ja võitnud kaks eripreemiat Vello Jürnale pühendatud teisel vabariiklikul vokalistide konkursil (2012). Aastal 2015 võitis Olga Zaitseva Kristallkingakese auhinna noorele teatriinimesele esimeste märkimisväärsete lavatööde eest.

Tamar Nugis on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning täiendanud end Sibeliuse Akadeemias. 2013. aastal võitis Tamar Vello Jürnale pühendatud II vabariiklikul vokalistide konkursil I preemia ja parima laulu eripreemia. Ta on esinenud muusikalistes suurvormides solistina alates aastast 2009 ja ooperites, operettides ning muusikalides alates aastast 2015. Tema viimaseks muusikalirolliks on Javert lavastuses „Hüljatud“ (Vanemuine).

Piia Paemurru lõpetas 1986. a. Tallinna Konservatooriumi prof. Laine Metsa klaveriklassis ja kaitses magistrikraadi klaveri erialal 1999. aastal. Praegu töötab ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lauluosakonnas klaverisaatjana.
Piia Paemurru on nii solisti kui ka ansamblistina esinenud Eestis, Soomes, Rootsis, Taanis, Saksamaal, Venemaal, Lätis ja Leedus. Kontserditegevus on teda kokku viinud selliste lauljatega nagu Eilene Hannan, Rhoda Achieng, Virgilijus Noreika, Jaakko Ryhänen, Margarita Voites, Mati Palm, Pille Lill, Nadia Kurem, Hanna-Liina Võsa, Oliver Kuusik, Aare Saal, Kädy Plaas, Marion Melnik, Priit Volmer, Angelika Mikk, René Soom, Teele Jõks, Helen Lokuta, Pirjo Püvi, Angelika Klas-Fagerlund ja teised. Tema ansamblipartneriteks on olnud mitmed instrumentalistid, nende hulgas Mari Tampere-Bezrodny, Peeter Paemurru, Anna-Liisa Bezrodny, ja Vahur Vurm.
Piia Paemurru on pälvinud mitmel lauljate võistlustel parima klaverisaatja eripreemia, sealhulgas viiel korral rahvusvahelisel Klaudia Taevi nimelisel ooperilauljate konkursil.

Usume, et antud kontsert pälvib nii kohalike elanike kui ka Tallinna külaliste tähelepanu ja lisab Eestile veel rohkem tuntust ka rahvusvahelises ooperimaailmas.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Dmitri Hvorostovski mälestuskontsert / Kонцерт,посвященный памяти Дмитрия Хворостовского (08.11.20 ja edasi lükatud 11.04.21 asendus) Su 14/11/2021 19:00 Tartu Ülikooli aula
Price information

Piletihinnad vahemikus 20 € kuni 35 € (vastavalt istekohale)

Sissepääs alates 18:00
Kestus 2 tundi, vaheaeg 30 minutit

Soovitatav alates 3. eluaastast
Pildistamine/filmimine keelatud
Venue
Tartu Ülikooli aula
Ülikooli 18 Tartu Lõuna-Eesti Estonia
Promoter
Hibiscus Group OÜ
Viadukti tn 20 Tallinn Harjumaa
5019337
Reg. no: 12338632