logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Öö muuseumis. Allveelaevad!

Fr 18/02/2022 19:15 - Sa 19/02/2022 09:00
Lennusadam
Hea piletiostja!
 
Piirangute ja muutuste tõttu lükkub edasi 12.11 toimuma pidanud „Öö muuseumis. Allveelaevad!“. Sündmuse uus kuupäev on 18.02 ning uuel kuupäeval kehtivad kõik ostetud piletid.
 
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, saate enda pileti tagastada kirjutades aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber.
 
Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada või ümber vahetada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

“Öö muuseumis” toimub õhtuhämaruses, mil muuseum on tavakülastajatele suletud. Sel korral on Öö muuseumis programmis rohkem juttu allveelaevadest, sest käesoleval aastal tähistame meremuuseumis allveelaeva Lembit 85. sünnipäeva! Külastada on  võimalik ka uut näitust „Põrgu Läänemerel“, mille tõestisündinud sündmustest on osa võtnud allveelaev Lembit. Õhtu jooksul vaatame veel Hullu Teadlase katseid veega ja meisterdame osavusmängu, mille saab koju kaasa võtta.

Seiklusrikka õhtu lõpetab kogupere filmi vaatamine. Lisaks saavad kõik ööbijad võtta osa loosimismängust, kus loosime palju põnevaid auhindu. Peaauhinna võitjatel on võimalik ööbida ei kusagil mujal kui allveelaevas Lembit!

Võtke kaasa matkamadrats ja magamiskott ning veetke üks seikluslik öö muuseumis!

Hind: 25 eurot/osaleja
Lisainfo: booking@meremuuseum.ee, tel. 6200 550.

Programm on mõeldud 7–12 aastastele lastele ja neid saatvatele täiskasvanutele. Hind sisaldab seikluslikku programmi, õhtusnäkki, hommikusööki ja ööbimisvõimalust oma magamisvarustusega. Lapsed saavad osaleda ainult täiskasvanud saatjaga.

Muuseumis järgitakse sündmuse ajal kehtivaid koroonaviiruse leviku tõkestamiseks seatud piiranguid. Muuseumisse pääseb COVID-19 vaktsineerimise, haiguse läbipõdemise või negatiivse testi tõendi ettenäitamisel.  Muuseum kohapeal testimist ei korralda.
Nõue ei kehti alla 18-aastastele.

Ajakava: 

18. veebruar 2022

18.30-19.15 Sissepääs ja registreerimine
19.15-21.15 Töötoad: ringkäik Lennusadamas, tutvumine allveelaevaga „Lembit“, osavusmängu meisterdamine
21.15 Õhtusnäkk
21.30 Hullu Teadlase teadusetendus
22.00 Loosimismäng ja perefilm “Kapten Morten lollide laeval”
00.00-7.30 Öörahu

Kohvik MARU on avatud kella 23ni, kui kehtivad piirangud seda võimaldavad

19. veebruar 2022

7.30-8.45 Hommikusöök
7.30-8.00 Hommikujooga

9.00 Ürituse lõpp

Meelespea ja KKK:

 • Mida kaasa võtta?
  Iga osaleja võtab kaasa oma hügieenitarbed, magamiskoti, matkamati jm endale sobivad magamisvahendid. Soovitav on panna selga mugavad riided ja jalga mugavad jalanõud. Üleriided saab jätta garderoobi (valveta), muuseumis on lukustatavad kapid.
 • Kuidas on lood söögiga?
  Soovitame enne sündmusele tulekut kõhu täis süüa. Kaasavõetud söögiga sisse ei lubata, küll aga võib kaasa võtta joogipudeli. Programmi jooksul toimub üks kerge snäkipaus (hinna sees). Piletihinna sisse kuulub ka hommikusöök.
 • Kuidas on lood privaatsusega?
  Öö muuseumis on koos tegutsemiseks. Osalejad jagatakse umbes 20-liikmelisteks gruppideks ja iga grupp saab endale grupijuhi, kelle juhtimisel toimub tegevus kogu programmis ettenähtud aja. Pärast programmilise osa lõppu algab ettevalmistus magamiseks. Muuseum muutub suureks laagriplatsiks, magamine toimub Lennusadama angaari esimesel korrusel allveelaeva Lembit vahetus läheduses. Muuseumis on põrandaküte.
 • Missugune on täiskasvanute roll?
  Täiskasvanud võivad osa võtta kogu programmist sama lustlikult nagu lapsedki. Siiski palume arvestada, et täiskasvanu vastutab endaga kaasa võetud laste eest – kindlustab, et laste käitumine tagaks meeldiva õhtu nii neile endile kui ka teistele osalejatele, järgib öörahu kokkuleppeid ja hoiab majas öösel vaikust.
 • Millal saab muuseumist lahkuda?
  Öö muuseumis on kogu öö kestev üritus, mis eeldab muuseumis viibimist kogu öö ja lõpeb hommikul. Soovi korral võib lahkuda ka pärast programmi lõppu ja enne öörahu. Loomulikult saab öösel lahkuda hädaolukorras.
 • Kui palju täiskasvanuid lastegrupi kohta osalema peab?
  Öö muuseumis on eelkõige lastele suunatud sündmus, täiskasvanute roll on lapsi tegemistes toetada, kuid julgeme arvata, et meeldejääv on ta kõigile. Keskmiselt võiks 1 täiskasvanu vähemalt iga 4 lapse kohta ehk:
  kui osaleb kuni 4 last, peab kaasas olema 1 täiskasvanu;
  kui osaleb 4 kuni 8  last, peab kaasas olema 2 täiskasvanut;
  kui osaleb 8 kuni 12 last, peab kaasas olema 3 täiskasvanut.
 • Kui vanadele lastele on sündmus suunatud?
  Sündmus on suunatud peamiselt 7-12 aastastele lastele, kuid iga vanem tunneb oma last kõige paremini ning nii ei ole välistatud, et ka 6- ja 13-aastane tunnevad sündmusest rõõmu. Peamine on silmas pidada, et laps oskab käituda suures seltskonnas, julgeb uinuda ja magada võõras kohas ning saab aru öörahu mõistest.
 • Mis sündmusel toimub?
  Öö muuseumis on seikluslik üritus, mille jooksul osaletakse erinevates põnevates tegevustes – saab uusi teadmisi ja praktilisi nõuandeid, toimuvad mängulised tegevused ja kohtumised huvitavate külalistega.
 • Kuidas on lood hügieeniga?
  Muuseum hoitakse igapäevaselt puhtana ja ruume ventileeritakse. Hambaid saab peasta meie avarates tualettruumides. Muuseumis on mitu kätepuhastusjaama ning piisavalt ruumi, et oma matkamatid lahti rullida naabrist pisut eemal.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Öö muuseumis. Allveelaevad! Fr 18/02/2022 19:15 Lennusadam 25.90
Price information
Pilet 25 €
 
Soovitatav vanus 7+
 
*Lapsed saavad osaleda ainult täiskasvanud saatjaga.
*Muuseum kohapeal testimist ei korralda.
Venue
Promoter
Eesti Meremuuseum SA
Vesilennuki 1 Tallinn 10415 Harjumaa
info@meremuuseum.ee
Reg. no: 90013667
Same promoter Same venue
Buy ticket Lennusadam + näitus // Seaplane Harbour + exhibition Lennusadam + näitus // Seaplane Harbour + exhibition - Lennusadama angaar, Tallinn, Estonia 8.10 - 44.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Paks Margareeta muuseum-külastuskeskus / Музей Толстая Маргарита / Museum of Fat Margaret Paks Margareeta muuseum-külastuskeskus / Музей Толстая Маргарита / Museum of Fat Margaret - Pikk 70, Tallinn, Estonia 6.30 - 44.90
What's happening near you? Look at the map and find out!