No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Hobuste võistlused Tallinna Hipodroomil

Sa 12/12/2020 13:00
Tallinna Hipodroom
3.90 - 23.90
MEELEOLUKAS TRAAVIVÕISTLUSTE PÄEV TALLINNA HIPODROOMIL!
 
Tallinna Hipodroom – hobustele koht, kus töötada; inimestele paik, kus meelt lahutada.
 
Kõik, kes on tundnud, kuidas võtab hinge kinni, mil sinu hobune ületab finišijoone esimesena, saavad meist aru. Kirjeldamatud emotsioonid – uhkustunne hobuse ja sõitja üle, rõõm selle üle, et õnnepilet täkkesse läks ja lihtsalt puhas vaimustus. Olete oodatud traavispordi võistlustele, kus meeleolu pakuvad maailma ilusaimad loomad, parimad sõitjad ja professionaalne meeskond. Tallinna hipodroomi värav on lai ja teisel pool väravat on teid ootamas õhkkond mis on hasarti, ärevust ja vürtsi täis. 
 
Hipodroomi tasub kasvõi kord külastada, pärast viivad jalad sind juba iseenesest järgmise annuse emotsioonide järele.
 
Jälgige meie üritusi Facebook lehel <https://www.facebook.com/hipodroom.ee/> https://www.facebook.com/hipodroom.ee/ ja olge kursis viimaste uudistega ning võistluspäeva prognoosidega.
 
 
Hinnad:
 
*             Sissepääsupilet 3€ (Pilet sisaldab sissepääsu üritusele ja võistluste kava) kuni 18-aastased lapsed pääsevad võistlust vaatama tasuta.
 
*             VIP - pilet koos lauaga 23€ (Pileti hinna sisse kuulub, sissepääs Tallinna Hipodroomile, TOTO seminar, traavispordi tutvustus, võitja autasustamine, suupistevalik, tervitusjoogid,  vesi, tee, kohv)
 
* VIP-piletite arv on 28 kohta. Minimaalne inimeste arv ühe laua taga - 4 inimest.
 
 
Väravad avatakse kell 12.00
 
Traavispordi tutvustus algab kell 12.30.
 
Traavivõistlused ja autasustamine toimub 13.10 -15.00 (lõpuaeg sõltub jooksude arvust)
 
NB! - Kõik piletid võetakse müügist maha Piletilevi müügikeskkonnast 1 päev enne üritust. Ürituse päeval on võimalik osta VIP-pilet ainult broneerides see telefonil: +372 5260081.
 
Tavapileteid saab osta kohapeal kassast
 
 
Pileteid saab realiseerida võistluspäeval vastavalt hooaja kalendrile, broneerides aega vähemalt 24 tundi enne üritust.  Broneerida aega saab telefoni teel:  +372 5260081/  e-mail : mihkel@hipodroom.ee <mailto:info@hipodroom.ee
 
Lisatasu eest saab korraldada nimeline jooks, ratsutada või sõita paariskaarikuga/ vankriga. Lisa küsimuste puhul palun pöörduda +372 5260081 / mihkel@hipodroom.ee <mailto:info@hipodroom.ee
 
 
Lisa informatsioon:
 
 
Tallinna Hipodroom on Eestis ainus tegutsev hipodroom Tallinnas ning kõige vanem ja kõige aktiivsem hipodroom Balti riikides. Aasta jooksul peetakse enam kui 20 vabaõhuüritust, kus keskseks osaks on traavivõistlused.
 
Traavisport on ainulaadne spordiala, kus mõõdetakse hobuste kiirust. Traavlite keskmine kiirus on ca 50 km tunnis ja iga võistluspäev on kirge ning ootamatusi täis.
 
 
Lisa lingid
 
 
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Hobuste võistlused Tallinna Hipodroomil Sa 12/12/2020 13:00 Tallinna Hipodroom 3.90 - 23.90
Price information
Sissepääsupilet 3€ (Pilet sisaldab sissepääsu üritusele ja võistluste kava), kuni 18-aastased lapsed pääsevad võistlust vaatama tasuta (v.a VIP alal)
 
VIP - pilet koos lauaga 23€ (VIP pilet sisaldab sissepääsu Tallinna Hipodroomile, lauda siseruumis koos snäkkide ja tervitusjookidega, traavispordi tutvustust, Toto seminari ja võitja hobuse autasustamist)
*VIP-piletite arv on 28 kohta. Minimaalne inimeste arv ühe laua taga - 4 inimest.
VIP piletid müügil ainult internetipoes ja osta saab alates neljast piletist (12.09 ja 13.09 kuupäevadele VIP pileteid ei müüda)
 
Väravad avatakse kell 12.00
Traavispordi tutvustus algab kell 12.30
Traavivõistlused ja autasustamine toimub 13.10 -15.00 (lõpuaeg sõltub jooksude arvust)
 
NB! - Piletite eelmüük Piletilevi müügikeskkonnas lõpeb 1 päev enne üritust. Ürituse päeval on võimalik osta VIP-pilet ainult broneerides see telefonil: +372 5260081.
Tavapileteid saab osta kohapeal kassast
Venue
Tallinna Hipodroom
Paldiski maantee 50 Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
Tallinna Hipodroom MTÜ
Paldiski mnt 50 Tallinn Harjumaa
info@hipodroom.ee
Reg. no: 80167091