No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Esmaabiandja koolitus distantsõppel mais 2020 / Tondi Lasketiir

Pärnu mnt 142/4, Tondi Lasketiir
60.00
Esmaabikoolitus (16h) on sobilik ettevõtete esmaabi andjatele, juhiloa ja relvaloa taotlejale, lapsehoidjatele, noorsootöötajatele, laagrikasvatajatele, treeneritele jt elukutsetele, kus esmaabikoolitus on kohustuslik ja vajalik. Esmaabiandja koolitus distantsõppel mais 2020 on avatud kõikidele huvilistele.
 
Esmaabiandja koolitus sisaldab:
10h teooriaõpet ZOOM keskkonnas ja e-õppe keskkonnas iseseisvat õpet ning testi lahendamist
6h praktiline õpe Tondi Lasketiirus
 
Koolituse läbinud isikutele väljastatakse tunnistus. Tunnistus on kehtiv PPA’s, ARK’is, Tööinspektsioonist jt asutustes.
 
Koolitaja: Marju Peärnberg
Tervishoiutöötaja reg. nr N06341
 
Meie koolitaja, Marju Peärnberg, läbis esmaabikoolitaja kursuse (40h) juba 2001aastal Eesti Punase Risti juures. Oma teadmisi ja oskusi on ta täiendanud erinevatel koolitustel ja kursustel järjepidevalt. Esmaabiõpetajate täiendkursus (Eesti Punane Rist, 2007); Esmaabiõpetajate täiendkoolitus (PERH, 2011); (AED koolitus (SA Tartu Kiirabi, 2013); Haavakoolitus (PERH, 2017); Põlvevigastused – ära tundmine, ülekoormus, ravi ja taastumine (Tallinna Ülikool, 2016) jne. Sarnaselt ka meie teiste õppejõududega, on Marju Peärenberg õpetanud ka missioonile minevaid kaitseväelasi.
 
Esmaabiandja koolitus distantsõppel mais 2020:
Teisipäeval: 05.05.2020 – 18.00 – 21.00
Neljapäeval: 07.05.2020 – 18.00 – 21.00
Teisipäeval: 12.05.2020 – 18.00 – 21.00
 
Koolituse eesmärgiks on anda edasi põhiteadmised ja praktilised oskused õnnetusjuhtumi korral ning elupäästva esmaabi andmiseks.
 
Esmaabikoolituse teemad:
 • Õnnetusolukorra hindamine; õnnetusolukorras tegutsemine (sh toimetulek paanikaga) ja hädaabi kutsumine, kannatanu seisundi hindamine (sh kannatanud asendi muutmisega seotud ohud), esmaabi olemus ja üldpõhimõtted, välistes tingimustes abiandmise iseärasused, edasise tervisekahju ennetamine.
 • Eluohtlikud seisundid, nende äratundmine ja hädavajalikud tegevused (sh infarkti, insuldi ja kopsuvigastuse korral).
 • Esmaabi teadvusetuse korral – vabade hingamisteede tagamine, hapnikupuudusest põhjustatud ajukahjustuse ennetamine, võõrkeha eemaldamine hingamisteedest, elustamine (sealhulgas elustamisaparaadi AED kasutamine).
 • Esmaabi vigastuste korral – keha pindmised ja sügavad vigastused, sisemised ja välised verejooksud, verejooksu peatamise võtted, haavade sidumise võtted ja reeglid, luumurdudega kaasnevad ohud, lahastamise reeglid ja lahastamisega seotud ohud, liigesetraumad (sealhulgas nihestused ja nikastused), erinevate kehaosade põrutused ja muljumised, silmakahjustused.
 • Esmaabi uppumise, mürgistuse, söövituse, põletuse, külmakahjustuse ja elektrilöögi korral.
 • Meditsiinilise šoki olemus ja šokiseisundis kannatanu abistamine.
 • Esmaabi äkilise haigestumise (näiteks epilepsiahoog, diabeetiline kooma, anafülaktiline šokk, minestus, astmahoog, kõhuvalu) korral.
 • Esmaabivahendite valik ja kasutamine töökohal.
 
Esmaabiandja koolituse osaleja lõppväljund:
 • Oskab hinnata kannatanu seisundit ja valida esmaabi andmise taktika.
 • Oskab kasutada õigeid elustamisvõtteid.
 • Oskab peatada verejooksu ja aidata šokis kannatanut.
 • Teab luumurdudega kaasnevaid ohtusid ja oskab fikseerida kannatanud liigest.
 • Oskab anda abi mürgistuse, söövituse, põletuse ja külmakahjustuse korral.
 • Oskab arvestada esmaabi andmisel enda ja teiste turvalisusega.
 
 
Koolituse hind maikuus – 60€
 
Esmaabikoolitusel osalemine:
 
Kõik esmaabiandja koolitusele registreerunud saavad päev enne koolituse algust e-posti teel lingid, mille kaudu registreerida ennast ZOOM keskkonda loengule. Loengu päevadel palume veidi enne koolituse algust juba end ZOOM keskkonda sisse logida, et saaksime probleemide esinemisel nendega koheselt tegeleda. Loengud toimuvad videosilla vahendusel reaalajas ja järele vaatamise võimalus on iseseisvalt relvade ja taktikaõppekeskuse e-keskkonnas. Viimasel loengu päeval lepitakse kokku praktilise osa toimumise aeg ja kord.
 
 
Relvaluba ja esmaabikoolitus
 
Ühe vajaliku dokumendina peab relvaluba taotlev isik esitama esmaabikoolituse läbimist tõendava dokumendi. Läbitud koolitus peab olema vähemalt 16h pikkune ning selle läbiviijaks peab olema tervishoiutöötaja, kes on läbinud esmaabiõpetajate koolituskursuse ning omab sellekohast tunnistus. Relvade ja taktikaõppekeskus pakub võimalust läbida esmaabiandja koolitus distantsõppel.
 

Events website: http://www.laskmine.ee

Show moreShow less
Event Venue Price  
Esmaabiandja koolitus distantsõppel mais 2020 / Tondi Lasketiir Pärnu mnt 142/4, Tondi Lasketiir 60.00
Price information
 
Lisainfo ja broneerimine:
+372 555 85 416
sale@laskmine.ee
Tondi Lasketiir
Pärnu mnt 142/4
Venue
Kinkekaart
Estonia
Service provided by
T.O Engineering OÜ
Pärnu mnt. 142a Tallinn 11317 Harju
sale@laskimine.ee
Reg. no: 12778360
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket Adrenaliinilaks / Tondi Lasketiir Adrenaliinilaks / Tondi Lasketiir Pärnu mnt 142/4, Tondi Lasketiir, Estonia 120.00
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Be My Valentine / Tondi Lasketiir Be My Valentine / Tondi Lasketiir Pärnu mnt 142/4, Tondi Lasketiir, Estonia 35.00 - 65.00
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Dünaamiline Duo / Tondi Lasketiir Dünaamiline Duo / Tondi Lasketiir Pärnu mnt 142/4, Tondi Lasketiir, Estonia 95.00
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket IPSC turvakursus kinkekaardina / Tondi Lasketiir IPSC turvakursus kinkekaardina / Tondi Lasketiir Pärnu mnt 142/4, Tondi Lasketiir, Estonia 100.00
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Just Do It / Tondi Lasketiir Just Do It / Tondi Lasketiir Pärnu mnt 142/4, Tondi Lasketiir, Estonia 35.00
What's happening near you? Look at the map and find out!